Ispanijos kurortai: Loret de Mar

Ankstesniame straipsnyje kalbėjome apie vieną iš Ispanijos kurortųKosta Brava. Tačiau jis skirstomas į dar smulkesnias poilsiavietės ir viena iš jų yra Loret de Mar.

Ispanijos kurortai: Loret de Mar

Ispanijos kurortai: Loret de Mar

Loret de Mar – tai daugiau nei tūkstantį metų skaičiuojantis Ispanijos miestas, kuris garsėja savo turtinga gamta ir ypatingu kultūriniu ir istoriniu paveldu. Lankantis šiame mieste būtina užsukti į čia esančias viduramžių laikų pilis, koplyčias bei pasivaikščioti po įspūdingo grožio sodus. Loret de Mat mieste puikiai išvystyta turizmp sfera, todėl čia gausu įvairiausių paslaugų ir pramogų, užtikrinančių patogų ir visavertį poilsį.

Kosta Brava, o kartu ir Loret de Mar, – naktinio gyvenimo centras, kuriame gausu įvairaus pobūdžio barų bei užkandinių. Taip pat galima užsisakyti prašmatnius pietus ar romantišką vakarienę viename iš geriausių restoranų, o vakaro pramogas pratęsti naktiniuose klubuose, skambant džiazo, flamengo, hip-hop ar trance muzikos ritmais. Mėgstantiems azartinius lošimas, rekomenduojame apsilankyti Loret de Mar kazino namuose, tik nepamirškite su savimi turėti paso.

Jeigu Jūsų nevilioja aktyvios naktinės pramogos, nenusiminkite: čia galima užsisakyti įvairias pramogines ekskursijas, aplankyti didžiausią Europoje vandens atrakcionų parką „Waterworld“ arba užsukti į vieną iš didžiausių teminių parkų „Gmomo“. Siūlome aplankyti Verdaguer kultūros centrą ir pasižvalgyti po relikvijas, siekiančias 250 m.pr.Kr. Šiame centre eksponuojami ir vietiniai paveikslai bei įvairios fotografijos ir eskizai.

Mieste galima pažaisti futbolą ar golfą, išbandyti šuolius su guma ar skrydžius parasparniais, su draugais praleisti vakarą žaidžiant boulingą arba užsisakyti ekskursinę kelionę aplink Loret de Mar miestą.

Loret de Mar – tai puikus Ispanijos, Kosta Brava kurortas, kuriame galima tiek smagiai papramogauti, tiek ir ramiai pailsėti bei susipažinti su vietine kultūra ir tradicijomis.

http://www.lloretdemardirect.com/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *