Ispanijos kurortai: Salou

Salou – tai dar vienas Ispanijos kurortas, kuriuo pasidomėti skyrėme šiek tiek savo laiko ir nusprendėme, kad jis galėtų pretenduoti į geriausią atostogų vietą šioje saulėtoje šalyje.

Ispanijos kurortai: Salou

Ispanijos kurortai: Salou

Salou savo turistinę veiklą pradėjo dar 1960-aisiais ir iki mūsų dienų užsitarnavo neabejotinai vieną iš aukščiausių vietų kokybiškiausių kurortų prie Viduržemio jūros sąraše. Kaip ir daugelis kitų Ispanijos kurortų, jo vizitinė kortelė yra karšta saulė ir viliojantys paplūdimiai (čia jų galima rasti net devynis). Salou miestą galima rasti Kosta Daurada centre: 103 km nuo Barselonos, 12 km nuo Taragonos ir tik 9 km nuo Reus oro uosto, todėl mėgstantiems keliauti ir norintiems kuo daugiau pamatyti sudarytos kuo puikiausios sąlygos.

Kai kalbėjome apie ankstesnius Ispanijos kurortus, turėjote pastebėti, kad naktinis gyvenimas šioje šalyje tiesiog verda. Ne išimtis ir Salou kurortas: iki pat ankstyvo ryto lankytojams atviros visų airiško ir britiško stiliaus smuklių ar naktinių klubų durys. Vienas iš labiausiai lankomų klubų šiame kurorte – Snoopy‘s, kurį galima rasti pačiame miesto centre.

Lankydamiesi Salou kurorte, išbandykite čia siūlomas vandens pramogas: paslidinėkite vandens slidėmis, paplaukiokite banglentėmis, o galbūt prabangiu kruizu, mėgstantys žvejybą čia taip pat ras sau tinkamos veiklos. Salou kurorte galima rasti ir gerai įrengtus golfo aikštynus.

Apsistoję viename iš Salou kuroto viešbučių, galėsite pasimėgauti pirčių teikiamais malonumais, pasportuoti treniruoklių salėse arba pažaisti tenisą. Mėgstantiems sportą rekomenduojame apsilankyti paplūdimio sporto zonoje, o kiekvienai save mylinčiai ir prižiūrinčiai moteriai siūlome pasilepinti mieste esančiame SPA centre.

Ispanijos Salou kurortas siūlo įvairias pažintines ekskursijas, kurios vykdomos tiek pėsčiomis, tiek išsinuomavus dviračius ar keturračius, tad pažinti miestą bei jo apylinkes bus vienas malonumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *