Ispanijos kurortai: Santa Suzana

Sekantis Ispanijos kurortas, kurį norėtume plačiau apžvelgti, yra Santa Suzana.

Ispanijos kurortai: Santa Suzana

Ispanijos kurortai: Santa Suzana

Santa Suzana – tai 60 km nuo Barselonas nutolęs senas Katalonijos miestas, kuris mūsų dienomis garsėja kaip kurortas, puikiai išvystęs turizmo sferą. Šis kurortas ir jo pašonėje esanti plati smulkaus žvyro paplūdimio juosta kasmet pritraukia tūkstančius turistų iš viso pasaulio. Nepaisant staigaus jūros gilėjimo, į Santa Suzana kurortą atvyksta daugybė šeimų su mažais vaikais.

Santa Suzana kurortas padalintas į dvi dalis, o jas skiria asfaltuotas kelias, šalia kurio driekiasi geležinkelio linija. Taigi šį miestą galima pasiekti traukiniu, keliaujant tiesiai iš Barselonos, o kelionė tetrūks vos valandą. Nors per miestą ir kursuoja traukiniai, neverta jaudintis dėl jų keliamo triukšmo, nes pro kurortą jie važiuoja pakankamai tyliai ir netrukdo poilsiautojų ramybės.

Bevaikštant Santa Suzana kurorto pakrante, nepastebėsite kaip prieisite kitą, nemažiau populiarią Ispanijos poilsiavietę – Malgrat de Maro kurortą. Juos jungia krantinė, kurios pakraštyje galima apsipirkti įvairiose parduotuvėlėse ar skaniai pavalgyti jaukiose kavinėse, baruose bei restoranuose.

Jeigu nortie susipažinti su Santa Suzana istorija, būtinai pasivaikščiokite po miestą už kurortinės dalies, šalia nuostabaus grožio kalnų papėdžių. Rasite XVI a apsauginio pobūdžio bokštą, o taip pat prieš Jūsų akis iškils didnga restauruota „Castel de Can Rates“ pilis, kurioje šiuo metu veikia kultūros ir meno renginių centras. Būtinai užsukite į bažnyčią ir pasigrožėkite dailininko J. Krauzės meno darbais, o jeigu domitės tropine augmenija, aplankykite „Park Natural de la Font del Boter“ saugomą parką.

Vakarais miestas tarsi atgyja ir siūlo savo lankytojams įvairius koncertus ir žaidimus, tad nepraleiskite progos ir aplankykite vieną iš geriausių Ispanijos kurortų – Santa Suzana.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *