Jūs esate čia: Pradžia // Kelionių gidas // Ispanijos kurortai

Ispanijos kurortai

02 05 2012 | Komentuoti


Ispanija – nuostabi šalis, esanti nuostabioje vietoje. Apie tai mums byloje Ispanijos kurortai, kurie yra vieni populiariausių ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Tad kokie tai ypatingieji Ispanijos kurortai?

Ispanijos_kurotai

Ispanijos kurortai yra vieni geriausių Europoje

Kosta Brava kiekvieną stebins savo uolomis, įlankomis, didelę pakrantę turinčiais paplūdimiais. Šis Ispanijos kurortas pasižymi itin tobula ramybe, o ieškantiems pramogų jis taipogi turės ką parodyti. Tiesa, tos pramogos bus ypatingai Ispaniškos.

Vertas dėmesio yra La Palma kurortas Maljorkoje. Jis ypač garsėja savo katedra, kuri yra šio kurorto simbolis, o taip pat neatimama Maljorkos dalis.

Ypač daug pagyrų suslaukia Alikantė, su savo Santa Barbara kastilija, kuri yra įsikūrusi ant 500 pėdų aukščio kalno viršūnės. Ši tvirtovė yra ne tik graži, tačiau senovėje buvo ir itin svarbi taktiškai, įvykiai vykę joje, tikrai smarkiai pakeitė istoriją. Verta žinoti, kad nuo šios tvirtovės atsiveria nuostabaus grožio panorama.

Daug dėmesio susilaukia Ispanijos kurortas Kartagena. Iš tiesų, tai yra visai nemažas miestas, čia gyvena apie 200 tūkstančių žmonių. Kartagena garsėja savo pastatais, rūmais, taip pat ji turi įspūdinga uostą.

Tad štai tokie yra Ispanijos kurortai. ŠIame sąrašė galbūt yra išvardinta 1/100 jų dalis, tad verta žinoti, jog pasirinkimas yra itin didelis. Iš tikrųjų rinktis Ispanijos kurortus reikia rinktis pagal Jūsų poreikius – gal Jums reikia gražios aplinkos, o gal Jums užtenka tik gerų papludymių?

 
Žymės: , ,

Rašyti komentarą


Bilietai į Londoną
Skrydžiai iš Kauno
Kelionės į Turkiją
Autorinės teisės © 2017 PigiausiSkrydziai.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką PigiausiSkrydziai.lt sutikimą.