Ispanijos miestai

Nuostabus kraštovaizdis, puikūs paplūdimiai, kraują stingdančios bulių kautynės, aistringi Flamenko šokiai, gera nuotaika ir saulėtos dienos visa tai – užburianti Ispanija.Ispanijos miestai viena iš sudedamųjų dalių.

Ispanijos miestai

Ispanijos miestai

Nuostabios šaliai priklausančios Balearų bei Kanarų salos užburia gera nuotaika ir saulėtais paplūdimiais. Puikus ir šiltas klimatas visus metus, bei įspūdingų lankytinų vietų gausa vilioja turistus iš viso pasaulio.

Neišdildomus įspūdžius gali palikti ne tik apsilankymas Ispanijos salose, bet ir Ispanijos miestuose. Kiekvienas miestas ar miestelis turi savo traukos centrus, architektūrą, fontanus bei lankytinas vietas.

Ispanijos sostinė ir vienas įspūdingiausių šalies miestų – Madridas. Mieste gyvena daugiau nei trys milijonai žmonių, tai trečias pagal gyventojų skaičių miestas Europoje. Madridas laikomas dideliu finansiniu centru. Mieste įsikūrę karališkosios šeimos namai, parlamentas, kita vykdomoji valdžia. Madridas kviečia aplankyti savo auksinį trikampį, bei pulsuojančio naktinio gyvenimo pramogas ir architektūrinius paminklus.  Madrido Barajas oro uostas yra didžiausias visoje Ispanijoje, o 2010 metais buvo 11 vietoje tarp judriausių oro uostų pasaulyje.

Barselona vienas labiausiai turistų mėgstamų Ispanijos miestų tiek Europoje, tiek visame pasaulyje. Nepakartojami Antonio Gaudi kūriniai, Picaso muziejus, vienas iš didžiausių akvariumų Europoje. Įspūdina La Rambla gatvė, kurioje kiekvieną dieną galima išvysti įspūdingus gatvės artistų pasirodymus, šokančių fontanų šou ir dar daug linksmybių bei lankytinų vietų galima atrasti Barselonos mieste.

Valencija trečias pagal gyventojų skaičių Ispanijos miestas. Vienas iš gražiausių Ispanijos miestų. Miestas gali pasigirti ilga ir turtinga istorija. Geras oras, būdingas visus metus, sukuria palankias sąlygas pasigrožėti Valencijos miestu. Interaktyvus mokslo muziejus, iškilių menininkų darbai, tokių kūrėjų, kaip G. Velaskeso, išsaugoti meno galerijose. Valencijos akvariumas, planetariumas, IMAX teatras ir kita kviečia apsilankyti Valencijoje.

Visi Ispanijos miestai vilioja įpatingais patiekalais bei skirtingomis virtuvių gudrybėmis. Kiekvienas miestas ar net mažiausias kaimelis siūlo naktinias pramogas. Ispanijos miestai ir salos garsėja savo karnavalais, šalyje vadinamomis ,,fiestomis“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *