Ispanijos salos

Ispaniją drąsiai galime vadinti kurortų kraštu – čia pastoviai galima sulaukti itin gero oro, čia laimingi žmonės, ir čia itin gerai „kepina“ saulė. Tačiau kur kitur gali būti susitelkę tie Ispanijos kurortai, jei ne salose? Panagrinėkime, kokias salas galime rasti Ispanijoje.

Ispanijos-salos

Kanarų salos Ispanijoje - sulaukia didelio turistų dėmesio

Turbūt garsiausios salos čia yra Balearų. Šis salynas, esantis Viduržemio jūroje, vadinamas tiesiog Viduržemio rojumi. Ir nieko keista – būtent čia galima rasti tokius pasaulinio lygio kurortus kaip Maljorka, Kabrera. Kitoje salyno dalyje yra turbūt daugelio moterų svajonių gyvenvietė – Ibiza. Būtent Ibiza yra svarbiausia sala visame Balearų salyne. Nuo 1960-ųjų tai svarbiausias turistinis taškas, kuris dar yra vadinamas „Baltąja sala“. Turbūt tokį pavadinimą ši vieta gavo ne dėl ko kito, kaip dėl savo tobulų paplūdimių.

Ispanijos salos – visos lankomos turistų

Kitas itin garsus Ispanijos salų kompleksas – tai Kanarų sala. Čia oras taip pat yra tobulas, šiame salyne galime sutikti subtropinį klimatą.

Iš tiesų, Kanarų salos, tai tiesiog viena sala padalinta į 7 mažesnes. Įdomu, kad praktiškai visos šios salos yra gana pasisekę kurortai, kasmet sulaukiantys gyvos galybės turistų. Vieni garsiausių iš jų yra Tenerifė, La Palma, Lancerotas.

Tad štai tokios yra Ispanijos salos. Dabar tikrai galime įsitikinti, kad Ispanija, turėdama gana didelį kiekį salų, gana puikiai tvarkosi su jomis, nes beveik visose jose turizmas yra išvystytas kaip įmanoma geriau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *