Ispanijos valgiai

Ne paslaptis, kad kiekviena šalis turi savo išskirtinius valgius, kurie garsina šalį visame pasaulyje. Ispanijos valgiai taip pat garsina ją, tad panagrinėkime, kuom jie pasižymi?

Ispanijos-valgiai

Ispanijos valgiai yra kupini jūros gerybių

Ispanijos valgiai yra itin skirtingi, taip yra dėl itin didelio šalies ploto bei geografinių skirtumų. Visgi Ispanijos virtuvė yra ypač turtinga jūros gerybėmis. Taip yra dėl to, praktiškai visą šalį supa įvairūs vandenys, taip pat daug įtakos turėjo ir tai, kad viduramžiais Ispanija buvo viena svarbiausių jūrinių valstybių.

Dauguma Ispanijos valgių yra “lengvi”, jie pasižymi gydomosiomis savybėmis. Garsioji “Viduržemio dieta” taipogi kilo Ispanijoje.

Tradicinis Ispanijos valgis – bulvių patiekalas?

Vienas iš išskirtiniausių Ispaniškų valgių yra bulvių omletas. Taip pat Ispanijos virtuvė yra kupina įvairių patiekalų su pupelėmis, čia daug sriubių. Ispanai taip pat yra ekspertai sūrių srityje, čia jie tikrai turi daug išmanymo bei patirties.

Kalbant apie kur kas skanesnius dalykus, desertus, galima paminėti ryžių pudingą, plikytą kremą.
Galima paminėti ir “nacionalinį” alkoholinį gėrimą. Tai yra obuolių sidras. Šis nėra sausas, taip pat nėra ir saldus, kadangi dažniausiai yra gaminamas iš rūgščių obuolių.

Tad štai tokie yra nacionaliniai Ispanijos valgiai. Nieko panašaus su Lietuviška virtuve, tačiau gal ir gerai – atvažiavus į Ispaniją restorane tikrai bus ką ragauti.

Tagged with 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *