Ispanijos valiuta

Važiuojant į betkokią šalį būtinai reikia susipažinti su jos valiuta, kad atvykus į šalį nereikėtų būti kaip „baltai varnai“. Jei žadate vykti į Ispaniją, mes pasistengsime supažindinti Jus su Ispanijos valiuta kuo įmanoma geriau.

Ispanijos-valiuta

Nacionalinė Ispanijos valiuta yra visiems puikiai žinomas Euras

Nuo 2002-ųjų, Ispanijoje yra įvestas Euras. Ir tai yra išties puiku, nes ši valiuta yra tarptautine, ir ja galima atsiskaityti daugelyje Europos šalių. O kas geriausia, kad vis daugiau šalių su laiku įsiveda Eurą, tad paprastumas tik auga ir auga.

Jei atvykote į Ispaniją turėdami ne itin daug Eurų, tačiau turėdami daug Litų, per daug nenusiminkite, kadangi galbūt Litus į Eurus čia pavyks išsikeisti net Jums palankesniu kursu. Taip pat puikus faktas yra tas, kad beveik kiekviename kiek didesniame Ispanijos miestelyje yra apstu vietų, kur galėsite išsikeisti savo pinigus.

Kalbant apie Ispanijos valiutą iki Euro – tai buvo Peseta. Pirmą kartą ši valiuta buvo panaudota 1868 metais. Peseta buvo lygi 4.5 gramams aukso.

Tad štai tokie yra Ispanijos valiuta. Puiku, kad šiandieną nacionalinė Ispanijos valiuta yra Euras. Pakeliui į Ispaniją Jūs tikrai rasite ne vieną šalį, kurioje galėsite lengvai atsiskaityti šia valiuta.

Tagged with 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *