Ispanijos viešbučiai

Ispanija – tobula vieta turizmui. Muziejai, dailė, architektūra, paplūdymiai, barai – viskas čia turi kažką bendro. Tačiau atvykus į tokį gerą kurortą reikia kažkur apsistoti. Tad mes trumpai apžvelgsime keletą geriausių Ispanijos viešbučių. Galbūt Jums ir neteks juose apsistoti, tačiau skaitydami straipsnį seilę tikrai pavarvinsite.

Ispanijos-viesbuciai

Didžioji dalis Ispanijos viešbučių yra labai prabangūs

Pirmasis šiame sąraše, tai “W Barcelona” viešbutis. Jo kambariai turi praktiškai viską – saloną, viešbutyje yra SPA Centras, baseinas, sporto salė. Ypač stebina jo forma ir vieta. Šis viešbutis iš tolo atrodo kaip tikrų tikriausia burė, pastatyta ant pat Viduržemio jūros kranto.

Kitas viešbutis, tai “Hospes Palacio del Bailio”. Šis Ispanijos viešbutis, esantis Kordoboje yra ir 16-tojo amžiaus kultūrinis palikimas. Šie rūmai yra pastatyti viename svarbiausių Kordobos istorinių rajonų, tad vien šis faktas turėtų Jums palikti gilų įspūdį. Būdami viešbutyje pasijusite, lyg grįžote į Romenų erą – griūvėsiai, atstatyti svirnai, nuostabūs sodai bei nameliai tikrai verti tų pinigų, kuriuos teks sumokėti už malonumą čia patekti.

“Cap Rocat” viešbutis taipogi Jums primins Ispanijos senovę. Šio viešbučio teritorijoje dar prieš keletą šimtų metų buvo viena iš pagrindinių kariuomenės tvirtovių. Šiandieną čia galima rasti dar tą laikmetį primenančius svečių kambarius, tradicinius valgius

Tad štai tokie yra garsiausi Ispanijos viešbučiai. Kaip jau minėjome, apslinakyti nors viename iš jų turėtų norėti kiekvienas – juose kiekvienas pasijaus visiškai patenkintas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *