Jūs esate čia: Pradžia // Kelionių gidas // Ispanijos žymios vietos

Ispanijos žymios vietos

02 08 2012 | Komentuoti


Ispanija – senų tradicijų šalis, turinti gyvą galybę senų, lankytinų vietų.  Apie jas kalbama daug kur, tačiau pakalbėkime ir mes apie Ispanijos žymias vietas.

Ispanijos-zymios-vietos

Viena iš žymiausių Ispanijos vietų - Šv. Šeimynos bažnyčia

Pradėti galima nuo vienos įžymiausių Ispanijos bažnyčių, Šv. Šeimos katedros. Beveik po gero šimtmečio statybų, žymiojo Antojinaus Gaulio statinys vis dar yra gražinamas, ir keliamas į aukštumas.  Kas įdomiausia, kad jis bus pastatytas tik apie 2020-uosius ar 40-uosius metus, o jau dabar jis yra 3-ias tarp lankomiausių Ispanijos objektų!

Antonijus Gaudis smarkiai prisidėjo prie Ispanijos žymiausių vietų

Guelio parkas taip pat yra lyg stebuklingas. 1900 metais įrengtas sodas, atrodo natūralesnis už natūralumą. Įdomu, kad ir čia prisidėjo Antonijus Gaudis, sukūręs beveik 3 kilometrus takelių ir namelių! Tiesa, jei užsimanysite aplankyti šį parką, atvykite iš ryto. Tada čia gryniausias oras,  o ir žmonių ne tiek jau daug.

Na ir paskutinė Ispanijos žymi vieta šiame sąraše yra Alhambra. Alhambra, tai lyg pasakų knygos vaizdinys, atkartotas ant nuostabaus kalno viršūnės. Jau nuo pat apačios Alhambrą galime atpažinti iš raudonų bokštų, kylančių tiesai iš tankaus miško. Kaip ir Guelio parko, Alhambrą reikia pamatyti kuo anksčiau, kol ten neatvyko gyva galybė žmonių. Geriausias laikas tam – 8.30 ryto. Patikėkite, tas pasiryžimas keltis pakankamai anksti bus vertas to, ką pamatysite.

Tad tokios yra Ispanijos žymios vietos. Pakankamai įspūdingos. Turbūt iškarto sužavi vien mintis apie pasakų šalį, ar miniatiūrinį 3km ilgio miestelį!
Žymės: , ,

Rašyti komentarą


Bilietai į Londoną
Skrydžiai iš Kauno
Kelionės į Turkiją
Autorinės teisės © 2010 PigiausiSkrydziai.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką PigiausiSkrydziai.lt sutikimą. Draugai:Darbas Norvegijoje Anglija