Italija

Italija viena iš gražiausių Europos šalių. Alyvuogių aliejus, makaronai, vynas, mafija ir daugybė saulėtų dienų visa tai Italiją apibūdinantys stereotipai. Romos griuvėsiai bei renesanso istorija visa tai ir dar daugiau vilioja turistus į Italiją iš viso pasaulio.

Italija

Venecija

Italija kupina įdomių vietų tiek atsitiktiniam turistui, tiek kelkionių gurmanui. Skirtingi ir tuo pačiu panašūs Italijos miestai ir viliojantis kraštovaizdis, taip pat kalnai turi ką pasiūlyti tiek žiemą tiek vasarą.

Viena iš populiariausių Italijos vietų Toskanos regionas, kuris įsikūręs šalies centrinėje dalyje. Gražus kraštovaizdis, bei tokie miestai kaip Florencija, Lucca, Siena ir Cortona ir nuostabūs itališko stiliaus kaimai aptinkami Toskanos regione.

Dar vienas legendomis ir mitais apipintas Romos miestas, žavi viso pasaulio gyventojus nuo neatmenamų laikų. Amžinasis miestas puiki vieta atsipalaiduoti, pasisemti kultūros, atrasti Romos paslaptis bei išbandyti tikros itališkos virtuvės subtilybes.

Lankantis Italijoje negalima pamiršti Venecijos. Venecija yra svajonė šviečianti iš vandens. Unikalus miesto šedevras-kanalai ir įprastą transportą pakeitę valtys bei laiveliai.

Piza dar vienas Italijos delikatesas. Piza garsėja savo pasvirusiu miesto varpinės bokštu, tačiau mieste galima pamatyti daugiau nei 20 bažnyčių, pilių bei istorinių tiltų.

Milanas yra vienas iš pagrindinių centrų Italijoje. Milanas kupinas priekaištavimų, senovės ir šiuolaikinės meno tendencijos, mada ir kultūros paveldas. Milanas vadinamas mados ir kultūros sostine tikrai ne veltui.

Tagged with 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *