Japonija

Japonija– Rytų Azijos šalis. Esanti saline tarp ramiojo vandenyno ir Japonijos jūros.

Ja

Japonija

Japonija

Japonijos plotas 377873 kvadratiniai kilometrai, beveik kaip Vokietijos ir Šveicarijos kartu sudėjus arba šiek tiek mažesnis nei Kalifornijos. Japonija susideda iš keturių pagrindinių salų ir dar apsupta 4000 mažesnių salelių.

Japonijos pakrantės su įvairiais peizažais, didingi kalnai, kurie dažnai yra vulkaniniai, vilioja turistus į pasalptingą gamtos pasaulį.

Oficiali kalba Japonijoje japonų, tačiau daugelis gyventojų sipranta angliškai.

Japonijoje yra keturi metų laikai. Žiemą temperatūra nenukrenta žemiau nulio, vasaros sezonas prasideda lietumi ir tik nuo liepos galima pasimėgauti maudymūsi jūroje ir poilsiu kurortuose. Vasarą Japonijoje rengiama daugybė įvairiausių švenčių bei festivalių.

Japonijos valiutos pinigas yra jena. Jenų galima nusipirkti užsienio valiutų bankuose. Japonije taip pat galima atsiskaityti kreditinėmis kortelėmis, šalyje yra daugiau nei 26000 bankomatų priimančių užsienio korteles.

Visa Japonija yra vienoje laiko juostoje. Japonijoje devyniomis valandomis mažiau nei Londone.

Dauguma parduotuvių dirba septynias dienas per savaitę, būna uždarytos 2-3 dienas per mėnesį. Bankai dirba darbo dienomis nuo 9.00 iki 15.00 valandos. Muziejai laukia lankytojų nuo 10.00 iki 17.00 valandos visą savaitę.

Japonijoje kainos labai prieinamos, net tiems, kurių biudžetas nėra didelis. Tokijuje ne ką brangiau nei kituose didžiuosiuose pasaulio miestuose.

Japonija laukia turistų ir iš Lietuvos visus metus. Tiesioginiai skrydžiai į Japoniją nėra organizuojami iš Lietuvos, tačiau su persėdimais galima surasti puikius ir patraukliomis kainomis variantus.

Tagged with 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *