Japonijos miestai

Japonija – protų šalis. Iš ties, šioje šalyje viskas pastatyta itin apgalvotai, bet nepamirštant rytų kultūros tradicijų. Japonijos miestai, nors ir smarkiai kenčia nuo gamtos stichijų, tačiau jie netrunka atsigauti.

Japonijos-miestai

Praktiškai visi Japonijos miestai yra modernūs

Kiotas, dar vadinamas šventyklų miestu. Kasmet jį aplanko apie 10 milijonų turistų, tad ką jau bekalbėti apie kitų šalių turistus.

Lankytojus į šį miestą traukia X amžiaus statybos imperatoriaus rūmai, kuriuos sudaro išviso 18 pastatų. Taipogi šiame mieste nereikėtų pamiršti aplankyti ir sintoistines šventyklas – juk jų čia per 200.

Seniausia šventovė šiame mieste – Fushimi-Inarijinja. Čia tikintieji susirenka, kad padėkotų už gerą ryžių derlių.

Šiame mieste yra išlikę per 30 budistų šventyklų – šios iš kitų išsiskiria auksinėmis skulptūromis, medžio raižiniais.

Augantis Japonijos miestas

Šalies sostinė Tokijas – itin nepastovus miestas. Jei čia neseniai gyveno 12mln gyventojų, dabar jų čia priskaičiuojama iki 14 milijonų!

Ir visgi dėl gamtos stichijų, šis Japonijos miestas neturi jokio istorinio Senamiesčio. Tačiau po visų katastrofų Tokijas greitai atsigauna, būna dar naujoviškesnis, bei didesnis.

Populiariausias Tokijaus rajonas – Ginza, kuriame įsikūrę prekybos rūmai, su gausybė prabangių parduotuvių.

Jei vienoje šio miesto dalyje vyksta nepaliaujamas judėjimas, kitoje galime rasti nepaliaujamą ramybę. Kad ją rasti, reikia apsilankyti Bonsa parkuose. Visa tai tvyro tik ten.

Dar vienas Japonijos miestas – Osaka. Šis yra trečias pagal dydį Japonijos miestas.  Šis miestas yra Japonijos ekonomikos centras.

Šiame mieste nesunkiai turėtumėte rasti interaktyvių pramogų.

Pradėti pažintį reikėtų nuo Osakos Akvariumo. Čia 14-oje akvariumų gyvena apie 35, 000 įvairių gyvūnų rūšių.  Taipogi čia yra daug parkų. Nakanoshimos parkas įsikūręs netoli miesto rotušės. Osakos pilies parkas taipogi prašmatnus, ir beje 10 kartų didesnis už Nakanoshimos parką.

Šiame Japonijos mieste reikėtų aplankyti Osakos pilį, bei seniausią budistų šventyklą Shitennō-ji, kuri buvo pastatyta 593 metais.

Japonija – judanti šalis, ir tai galėjote suprasti perskaitę šį straipsnį. Čia dieną, bei naktį verda judėjimas, tačiau tuo pačiu įvairiose Japonijos miestų vietose galima ramiai pailsėti..

Tagged with 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *