Jūs esate čia: Pradžia // Naudinga žinoti // Jungtinės Amerikos Valstijos

Jungtinės Amerikos Valstijos

04 12 2011 | Komentuoti


Jungtinės Amerikos Valstijos arba sutrumpintai JAV valstybė Šiaurės Amerikoje, sudaryta iš penkiasdešimties valstijų ir federalinės apygardos. Sostinė Vašingtonas.

Jungtinės Amerikos Valstijos

Jungtinės Amerikos Valstijos

Didžiausias Jungtinių Amerikos Valstijų miestas – Niujorkas, antrasis pagal dydį Šiaurės Amerikos miestas.

Jungtines Amerikos Valstijas įkūrė trylika kolonijų. 1776 metais kolonijų atsovai paskelbė nepriklausomybę nuo Didžiosios Britanijos.

Dabartinis Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas Barakas Obama.

Jungtinės Amerikos Valstijos išsiskiria savo klimatu, bei geografine įvairove. Valstybę skalauja Ramusis bei Atlanto vandenynai, sienomis ribojasi su Kanada bei Meksika. JAV sudaro net penkiasdešimt valstijų, o kiekvienoje iš jų vyrauja skirtingas klimatas, žavi skirtinga gamta, unikalūs gamtos bei architektūriniai paminklai.

Jungtinės Amerikos Valstijos pirmauja mokslo bei technologijų srityse. Tai viena iš labiausiai išsivysčiusių pasaulio šalių.

Klimatas, geresnis gyvenimas, įspūdinga istorijomis apipinta šalis, vienas įš aukščiausių produktyvumų, gamtos unikalumas, galingiausios pasaulio valstybės titulas, visa tai vilioja turistus iš viso pasaulio. Daugybė žmonių skrenda verslo reikalais, mokslo klausimais, ar tiesiog pamatyti šią kontrastingą šalį.

Puikiai išvystyta susisiekimo sistema leidžia pasiekti JAV tiek iš Europos, tiek iš Azijos, Australijos, Šiaurės ar Pietų Amerikos. Daugybė uostų, traukinių stotys, nors viešuoju transportu nesinaudoja nei 10 procentų visų šalies gyventojų. Labiausiai išvystyta aviacija, valstijose daugybė mažų bei didelių oro uostų. Vien Vašingtone 549 oro uostai. Daugiausia 969 oro uostai- Kalifornijoje. Daugiausiai keleivių aptarnauja tarptautinis Atlantos oro uostas, Džordžijos valstijoje.

Iš ir į daugybę Europos šalių organizuojami tiesioginiai skrydžiai į JAV. Iš Lietuvos skrydžiai į JAV organizuojami tik su persėdimais. Prieš vykstant į JAV, reikia gauti Amerikos vizą.
Žymės: , ,

Rašyti komentarą


Bilietai į Londoną
Skrydžiai iš Kauno
Kelionės į Turkiją
Autorinės teisės © 2010 PigiausiSkrydziai.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką PigiausiSkrydziai.lt sutikimą. Draugai:Darbas Norvegijoje Anglija