Jungtinių Arabų Emyratų miestai

Įspūdinga prabanga, naujoviški sprendimai, įspūdingi automobiliai, galybė šeichų, bei didžiausi turtai. Tokius bruožus turi daugelis Jungtinių Arabų Emyratų miestai.

Jungtiniu_arabu_emyratu_miestai

Jungtinių Arabų Emyratų miestai - itin modernūs

Abu Dabis –  Jungtinių Arabų  Emyratų miestas, kuriame turizmui skiriama daug dėmėsio.

Abu Dabis yra gan naujas miestas. Suplanuotas jis buvo 1970-aisiais, tad senovinių architektūrinių paminklų čia kaip ir nerasite.

Visgi padangę šiame mieste raižo dangoraižiai. Gražiausi iš jų – Abu Dhabi Investment Authority Tower, bei Nacionalinio Abu Dabio banko būstinė. Tačiau yra ir du kart didesnių dangoraižių – Central Market Residential Tower, The Landmark. Pastarojo aukštis siekia 324 metrus.

Abu Dabyje yra ten per 2000 prižiūrimu parkų, bei sodų. Taipogi iš daugiau, nei 400km ilgio pakrantės 10 kilometrų yra skirta paplūdymiams!

Prabangiausias Jungtinių Arabų Emyratų miestas

Šalies sostinė Dubajus – tikras šeichų rojus. Šį miestą dešimtys tūkstančių darbininkų statė tol, kol jame išaugo šimtai dangoraižių, bei kitokių prabangių, nestandartinės formos pastatų.

Ir visgi, Dubajuje yra senų rajonų, kuriuose galima aplankyti senovines turgavietes, kuriuose įmantrios konstrukcijos ant stogų, nukreipia šviežią orą į patalpas.

Tačiau vos už 200 metrų nuo senųjų rajonų prasideda prekybos rajonai. Šių pastatų architektūra itin nevienoda – vienur Egiptietiškas stilius, o kitur jau futuristinis.

Tačiau prašmatniausi dalykai dar kuriami. Čia yra pilamos dirbtinės salos, kuriose gausu prabangių restoranų, bei vilų.

Šardža – trečias pagal dydį emyratas ir miestas. Šis emyratas yra įsikūręs Persų Įlankos pakrantėje. Šiame mieste yra nemažai arabų kultūrai būdingų objektų, nestinga muziejų.

Miestą garsina du prekybiniai rajonai, bei puikiai pritaikomos islamo kultūrai būdingos architektūros linijos.

Čia yra nemažai parkų, tačiau vieni iš geriausių yra Al Jazeirah Fun Park, bei Al Buheirah Corniche.

Šiame Jungtinių Arabų Emyratų mieste nemažai elegantiškų mečečių.

Iš ties Šardža turėtų jums labai patikti ir dėl to, kad čia nerasite girtuoklių – įstatymai čia labai griežti, o alkoholis – uždraustas.

Tad štai pažinote kaip atrodo bene turtingiausios pasaulyje valstybės – Jungtinių Arabų Emyratų miestai. Jie kaip supratote, yra itin prabangūs, bei modernūs, tačiau nesunkiai ir čia rasite senovės kampelį, kuriame galėsite pailsėti nuo futuristinio dizaino, bei naujovių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *