Jūs esate čia: Pradžia // Dažniausi klausimai, Naudinga žinoti // Kaip pakeisti keleivio vardą skrendant su AirBaltics?

Kaip pakeisti keleivio vardą skrendant su AirBaltics?

10 02 2010 | Komentuoti


Klientai, skrendantys su airBaltic, turi galimybę keisti keleivio vardą ir/arba pavardę. Vardo ir/arba pavardės keitimo mokestis vienam keleiviui yra LTL 250, ir tai padaryti galima ne vėliau kaip likus 24 val. iki pageidaujamo arba suplanuoto skrydžio.

airBaltic lėktuvas Fokker

airBaltic lėktuvas Fokker

Prašome atkreipti dėmesį, kad keleivio tipo (suaugęs, vaikas, senjoras ir pan.) keisti negalima (t. y. negalima vaiko bilieto pakeisti į suaugusiojo bilietą). Vardą ir/arba pavardę galima keisti tik tuomet, jei bilietas yra atspausdintas ant airBaltic dokumento ir skrydis yra vykdomas airBaltic avialinijų.

Jei vardą ir/arba pavardę keičiate oro uoste arba bilietų pardavimo biure mieste, turite pateikti raštišką prašymą, kuriuo patvirtinate keitimus, ir naujojo keleivio paso kopiją. Įmonėms gali galioti specialios taisyklės.

Prašymą pakeisti vardą ir/arba pavardę galima pateikti ir užpildant „Atsiskaitymas už airBaltic paslaugas internetu“ formą.
Žymės: , , ,

Rašyti komentarą


Bilietai į Londoną
Skrydžiai iš Kauno
Kelionės į Turkiją
Autorinės teisės © 2017 PigiausiSkrydziai.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką PigiausiSkrydziai.lt sutikimą.