Kaip pasikeisti AirBaltic bilietus?

Tik už EUR 20 negrąžinamą mokestį, taikomą kiekvienam keleiviui už skrydį į vieną pusę, Jūs galite nusipirkti galimybę vieną kartą pasikeisti savo skrydį nemokamai.

Jei reikėtų daugiau keitimų, negu apmokėjote iš anksto, bus taikomas LTL 250 mokestis kiekvienam keleiviui už kiekvieną kelionės segmentą.

airBaltic lėktuvo bilietų keitimas

airBaltic lėktuvas

Ši paslauga neatleidžia nuo prievolės sumokėti bilietų kainos skirtumą, jei tos pačios klasės/už tą pačią kainą norimo skrydžio bilietų nebėra, ir jis nesuteikia teisės keisti paskirties vietos ir/ar maršruto. Visos paslaugos, kurias įsigijote, kai pirkote bilietą, bus perkeltos į Jūsų naująjį skrydį, išskyrus viešbučio užsakymą ir automobilio nuomą. Norėdami atšaukti šias paslaugas ar pakeisti jų datą, laikykitės Viešbučio užsakymo taisyklių ir Automobilių nuomos taisyklių. Autobuso bilietai visais atvejais nekeičiami.

Savo skrydį galite pasikeisti internetu, jei tai atitinka skrydžio keitimo internetu taisykles. Taisykles galite rasti puslapyje „Peržiūrėti arba pakeisti skrydžio rezervaciją“.

Prašymas pakeisti skrydį turi būti pateiktas ne vėliau kaip prieš 1 dieną iki Jūsų skrydžio arba prieš norimą skrydį, užpildant „Atsiskaitymas už airBaltic paslaugas internetu“ formą, kurią rasite airBaltic.com. Jei nebus jokių papildomų išlaidų, kurios buvo nurodytos pirmiau, mes pakeisime Jūsų skrydį nemokamai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *