Kaip pasirūpinti bagažo saugumu

Keliaujant gali atsitikti daugybė nemalonių dalykų. Vienas iš jų – bagažo pametimas. Ką reikėtų daryti, kad apsisaugoti nuo tokių nemalonumų ir kaip apsaugoti savo asmeninius daiktus?

Kaip pasirūpinti bagažo saugumu

Kaip pasirūpinti bagažo saugumu

Tam, kad kelionėje nereikėtų jaudintis dėl prarastų daiktų, būtina žinoti keletą naudingų patarimų, kaip išsirinkti tinkamą lagaminą ar kelioninį krepšį. Tokiu būdu ne tik palengvinsite daiktų pakavimąsi, bet ir pasirūpinsite bagažo saugumu.

  • Tam, kad bagažui pasimetus daiktai sugrįžtų pas savo šeimininką, būtina ant jo užrašyti savo kontaktinius duomenis. Jiems dažniausiai būna prisegta speciali kortelė, tačiau prieš kelionę patikrinkite, ar ji tvirtai laikysis prie Jūsų lagamino.
  • Pasistenkite savo daiktus supakuoti taip, kad būtų kuo mažiau krepšių. Tam geriausiai tinka lagaminai arba krepšiai ant ratukų, nes jų nereikia sunkiai tempti. Taip pat rekomenduojame įsigyti universalų lagaminą, kuris pravers Jums įvairiais atvejais.
  • Prieš pirkdami kelioninį krepšį ar lagaminą, būtinai įsitikinkite, kad jis yra geros kokybės: apžiūrėkite rankenas, ratukus ir užtrauktukus ir patikrinkite, kad jie yra tvirti ir nesugedę. Taip išvengsite ne laiku ir ne vietoje išsibarsčiusių daiktų.
  • Geriausia savo daiktus susidėti į ryškų ir gerai pastegimą pasirinktą kelioninį krepšį. Tačiau jeigu turite universalių spalvų lagaminą, drąsiai jį pažymėkite, užrišdami ant jo kokį nors kaspinėlį ar virvutę – taip lengviau bagažo atidavimo vietose surasite savo daiktus.
  • Tam, kad apsisaugotumėte nuo ilgapirščių, įsigygkite užrakinamus lagaminus. Geriausia būtų, jeigu pasižvalgytumėte brangesnio krepšio, tokiu atveju ir užrakto sistema bus ne taip lengvai įveikiama. Tačiau prieš kraudamiesi lagaminus, atsargiai pasirinkite jų turinį ir vertingiausius daiktus pasilikite kuo įmanoma arčiau savęs – tokiu būdu netekę bagažo, patirsite mažesnius nuostolius.

Už savo bagažo saugumą didžiąja dalimi yra atsakingas pats keleivis, tačiau jeigu seksite minėtaisiais nurodymais, sumažinsite tikimybę prarasti savo daiktus bei susigadinti pakilią atostogų ar kelionės nuotaiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *