Kaip rasti pigiausius bilietus lėktuvu?

Vis daugėjant norinčių keliauti žmonių skaičiui, aviakompanijos norėdamos pritraukti kuo daugiau keleivių griebiasi įvairiausių akcijų, siūlo įvairias nuolaidas, skrydžius be mokesčių ir pan.

pigiausi bilietai lėktuvu

pigiausi bilietai lėktuvu

Lėktuvų bilietų kainodara yra labai sudėtinga, tai lemia konkurencija, paklausa bei inventorius. Norint įsigyti pačius pigiausius lėktuvo bilietus reikia sekti aviakompanijų internetinių tinklapių informaciją, kuri yra atnaujinama kiekvieną dieną. Žinoma, informacija nėra atnaujinama tuo pačiu metu, todėl tai paaiškina kodėl paieška gali duoti skirtingus rezultatus.

Paklausa paiškina kodėl yra pigiau skristi darbo dienomis (mažiau keliaujančių), nei savaitgaliais ,ar ypač švenčių dienomis.

Aviakompanijos keičia savo kainas remdamosis konkurencijos principu. Dažniausiai jei viena aviakompanija taiko nuolaidas tam tikriems skrydžiams, dažnai ir kitos aviakompanijos pradeda vykdyti panašias akcijas. Tai ypač pasitaiko pigių aviakompanijų veikloje.

Norint įsigyti pigiausius bilietus lėktuvu reikia pradėti paiešką kuo anksčiau.( bent jau prieš mėnesį)

Jeigu skrydžio data nėra labai svarbi, o svarbiausia kaina, tada geriausia savo skrydžius organizuoti šalruoju sezonu, tik ne švenčių periodu.

Geriausia naudotis tos pačios aviakompanijos paslaugomis į abi puses. Taip sutaupysite registracijos mokesčio išlaidas.

Dar vienas puikus būdas sutaupyti aviakompanijų lojalumo programos. Jei skraidoma daugiau nei du kartus per metus tai puiki alternatyva.

Dažniausiai penktadieniai ir pirmadieniai bei savaitgaliai yra brangiausios skrydžio dienos. Pigiausia skristi antradieniais ir trečiadieniais. Jei organizuojama poilsio išvyka tai puikus būdas sutaupyti ir viešbučiams, nes dažniausiai atitinkamai brangsta ir viešbučių kainos, kadangi didžiausia paklausa savaitgaliais.

Naudokitės internetu, sekite skrydžių kainas ir nusipirksite pigiausius lėktuvo bilietus bet kuria skryptimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *