Kanados miestai

Kanada – puikiai visiems žinoma Amerikos šalis. Iš tiesų ši šalis šiek tiek panaši į Jungtines Valstijas, tačiau tuo pačiu ir labai skiriasi nuo šios šalies. Tad pasidomėkime, kaip atrodo keli įdomiausi Kanados miestai.

kanados-miestai

Kanados miestai - itin modernūs

Torontas – vienas iš tų miestų, kuriuose galima sutikti milžinišką tautų įvairovę. Čia gyvena per 60 tautų. Iš tiesų – visai nemažai.

Toronte puikūs paplūdymiai, čia pastoviai vyrauja Kalifornijos atmosfera – šviečia saulė, puikus oras.

Bene vienintelis rajonas šiame mieste, išlaikęs ankstesniųjų laikų žavesį – Keibidžtaunas, kuriame dar vyrauja Viktorijos laikų atmosfera.

Įdomus lankytinas objektas šiame mieste – Casa Loma rūmai. Šie buvo įrengti sero Henrio Pellatotos. Čia yra 98 kambariai, tačiau didžiausia jų įdomybė – čia yra gausybė perėjimų, slaptų durų, nežinomų užkampių.

Kanados miestas, dėl kurio įkūrimo kaltas auksas.

Pradžia – savaime aišku, nuo įdomiausio miesto – Vankūverio. Šis miestas įsikūręs gan įdomioje padetyje – jį skalauja Džordžijos sąsiaurio vandenys, Freizerio upė, bei netoli jo stūkso Pakrantės kalnai.

Šis miestas – gan jaunas. Jo istorija prasidėjo tada, kai prie Freizerio buvo rasta aukso. Ir taip per 150 metų, šis miestas tapo populiarus visur, ir dabar jau skaičiuoja per pusę milijono gyventojų.

Vankuveryje judriausias – Kinų kvartalas. Tai tarsi verslo rajonas, visi čia skuba, lekia, šnekasi, ir ilsisi.

Šio miesto įdomybė – garinis laikrodis, esantis Vandens gatvėje. Taipogi Ramiojo vandenyno centre (Pacific Center) kadaise stovėjo kaleimas. Dabar jo vietoje įsikūrusi Vankūverio meno galerija, kurioje eksponuojama nuolatinė dailininkės Emilės Carr paroda, kurią tikrai verta apžiūrėti.

Montrealis – Quebeko provincijoje įsikūręs Kanados miestas. Šio miesto pavadinimas kilo iš trijų viršūnių kalvos, esančios pačioje miesto širdyje.

Kitaip negu daugelyje kitų Kanados miestų, čia prioritetas suteikiamas ne anglų, bet prancūzų kalbai, tad čia keliaudami būkite pasiruošę tam.

Montrealyje reikėtų aplankyti Notre-Dame baziliką, užkopti į Mont-Realio kalną, bei apsižvalgyti po miestą, bei jo apylinkęs. Čia įsikūrusi didžiausia bažnyčia Kanadoje – Saint Joseph‘s Oratory.

Iš tiesų Kanados miestai palyginti su Jungtinių Valstijų miestais yra labai jauni, tačiau kaip ir dauguma Kanados kaimynės miestų  – jie yra gan modernūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *