Kanarų salos – turistų rojus

Kanarų salos tai septynios pagrindinės Ispanijos salos. Turistų rojus Tenerifė, vulkaningoji Lanzarotė, spalvingoji Gran Kanarija, Fuerteventura, La Gomera, La Palma, El Hieras ir dar kelios mažesnės salelės sudaro Kanarų salyną Atlanto vandenyne.

kanarų salos

Kanarų salos

7500 kvadratinių kilometrų – bendras Kanarų salų plotas.

Salos istoriškai priklauso Ispanijai ir nuo Ispanijos žemyninės dalies nutolę apie 1500 kilometrų, o iki Afrikos krantų apie 150 kilometrų.

Pati didžiausia Kanarų sala – Tenerifė. Vaizdingais paplūdimiais, nepakartojamu, bet jau neveikiančiu ugnikalniu viliojanti turistus iš viso pasaulio. Teidė taip pat aukščiausia Ispanijos viršukalnė. Prie ugnikalnio rengiamos ekskursijos, o į patį viršų galima pasikelti funikulieriumi.

Nors visos Kanarų salos vulkaninės kilmės, tačiau vienintelėje Lanzarotėje dar jaučiamos vulkanizacijos.

Gran Kanarija turistų rojus. Mažomis kainomis ir spalvinga gamta viliojanti sala turi pakankamai kalnuotą reljefą, bei nuostabius paplūdimius.

Fuerteventura vis labiau populiarėjanti Kanarų sala. Tai arčiausiai Saharos dykumos esanti ypač nederlinga sala, tačiau tikras turistų rojus. Įvairiausių pramogų skaičiumi nenusileidžianti nei Tenerifei. Savo poreikius gali patenkinti net išrankiausias turistas.

kanaru salos temperatura

Kanarų salos pasižymi įspūdingais kraštovaizdžiais

La Palma pati drėgniausia ir miškingiausia Kanarų sala.

El Hieras pati mažiausia ir labiausiai nutolusi nuo salyno sala.

La Gomera nedidelė sala šalia Tenerifės. Būdingi netolygūs reljefai bei kalnuoti slėniai.

Įspūdingus vaisduz iš Kanarų salų galite pamatyti čia:

Visus metus besitęsiantis šiltas klimatas ir vandens temperatūra nenukrentanti žemiau 18 laipsnių vilioja turistus iš viso pasaulio apskritus metus. Ištisus metus galima mėgautis nuostabiais paplūdimiais, vandens sporto pramogomis, kopti į kalnus, keliauti į ekskursijas. Labai populiari pramoga-nardymas. Siūloma plaukti stebėti delfinų. Vasario kovo mėnesiais salose vyksta nepakartojami ispaniški karnavalai. Įspūdingos švetes būtina pamatyti nors kartą gyvenime.

Kanarų salos siūlo gerą nuotaiką ir nepakartojamus įspūdžius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *