Kankunas

Kankunas

Kankunas

 

Keliaujame paatostogauti ir pailsėti į žavingąjį kurortinį Kankuno miestą.

Kankunas įsikūręs pietrytinėje Meksikos dalyje, Kintana Roo valstijoje, Jukatano pusiasalio krašte, prie Karibų jūros. Šiame egzotiškame mieste gyvena apie 700000 žmonių.

Pasimėgaukime kartu saule, šiluma, paklaidžiodami šios Meksikos vietovės gatvėmis.

 

Kankuno istoriniai laiptai

 

Miesto teritorija žinoma nuo čia gyvenusių majų genties laikų, kuomet vietovė ir buvo pavadinta Kankunu (majų kalba Cancune).

Pirmą kartą Kankunas paminėtas 1843 metais, tačiau tai nieko nereiškė – miesto erdvės buvo siauros, iki pat 1970 metų čia tegyveno kelios dešimtys majų atstovų. Minėtais metais pradėtas atlikti tyrimas dėl tarptautinio kurorto vietos šalyje, trūkęs net trejus metus. Tuo metu Kankunas jau kūrėsi kaip naujas miestas – turistų traukos centras ir poilsio vieta. Tad miesto įsteigimą galima traktuoti kaip kurortinės vietos atsiradimą, iškart įgavusį populiarumą ir lankomumą. Šiuo metu Kankunas dažnai laikomas pavyzdžiu, kaip reikia kurti naujas kurortines vietas ir erdves, pritraukiant kuo daugiau turistų iš viso pasaulio.

 

Kankunas

Kankunas

Kankunas – poilsio oazė

 

Kaip jau minėta, šiuo metu Kankunas labiausiai žinomas kaip turistų ir poilsio vieta. Pagrindinės kurortinės erdvės įsikūrusios 25 kilometrų ilgio zonoje. Ši vieta laikoma viešbučių teritoriją, kur taip pat gausu dangoraižių pastatų, poilsio kompleksų (įvairiausių tipų, vieni jų sukonstruoti net piramidžių įvaizdžio), gausybė baseinų, vandens pramogų vietų, prabangių klubų (geriausių jų – „Coco bongo“ ir „Mr.Frog“). Mėgstančiųjų ramesnį poilsį lauks platūs paplūdimiai, rifai, palmių girios ir šilta Karibų jūra. Šioje saloje beveik niekuomet nebūna ilgų lietingų periodų, tad poilsio Kankune neturėtų trikdyti klimato nesklandumai.

Norintiems aktyvesnio poilsio, siūlomos ekskursijos į Tulum, Ušmal, Kaba miestus, kur seniau gyventa majų genčių. Taip pat kviečiame keliauti į Isla Mucheres salą, atogrąžų vietą, kur visuomet ramu, nėra šurmuliu, galima romantiškai ir tyliai pailsėti prie Karibų jūros.

Pasak statistinių duomenų, Kankune net 70-80 % atostogaujančiųjų sudaro amerikiečiai.

 

http://www.youtube.com/watch?v=z1Pxpe5QE6k

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *