Kaunas-Londonas

Populiariausi skrydžiai Kaunas – Londonas maršrutu, vykdomi iš Kauno oro uosto. Pigių skrydžių aviakompanija Ryanair iš Kauno oro uosto vykdo reguliarius skrydžius į tris Londono oro uostus, Londono Stanstedo, Londono Lutono ir Londono Gatviko oro uostą.

Kaunas

Kauno oro uostas

Kaunas antras pagal dydį Lietuvos miestas. Kaune gerai išvystytas oro transportas. Karmėlavoje, šalia Kauno, veikia Kauno tarptautinis oro uostas. 2010 metų gegužės mėnesį didžiausia Airijos pigių skrydžių aviakompanija Ryanair Kauno oro uoste atidarė savo bazę. Palyginus su 2009 metais keleivių skaičius išaugo 77 procentais.

Londonas didžiausias Jungtinės karalystės miestas ir sostinė. Londone gyvena beveik 8 milijonai žmonių ir tai pats didžiausias miestas Europos Sąjungoje. Londoną aptarnauja penki tarptautiniai oro uostai, o Heathrow oro uostas pats didžiausias pasaulyje, pagal aptarnaujamų keleivių skaičių.

Septynias dienas per savaitę galima skristi maršrutu Kaunas – Londonas. Į Londono Gatvick oro uostą galima skristi penkis kartus per savaitę, išskyrus antradienį ir šeštadienį.

Į Londono Lutono oro uostą skrydžiai vykdomi antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais, o į Stanstedo oro uostą skrydžiai vykdomi visą savaitę.

Kainas ir išsamų skrydžių tvarkaraštį galima rasti Ryanair tinklapyje. Svarbu žinoti, kad aviakompanija Ryanair leidžia turėti 10 kilogramų rankinio bagažo, o registruoto bagažo svorį galima pasirinkti užsisakant bilietus. Aviakompanija leidžia gabentis 15kg ir 20kg svorio bagažą. 15 kilogramų registruotas bagažas kainuoja 52,50 Lt, o už 20 kilogramų registruotą bagažą reikia mokėti 87,50 Lt. Kelionės draudimas kainuoja 53,52 Lt, o pirmumo teisė lipti į lėktuvą 14 litų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *