Kauno miesto transportas

Trumpai susipažinę su sostinės maršrutiniu transportu, siūlome Jums svarbiausią informaciją apie Kauno miesto transportą. Tikimės, kad pravers.

 

Kauno miesto transportas

Kauno miesto transportas

Šių dienų Kauno viešasis transportas – tai nuo 2007 metų  vasaros veikianti bendra viešojo transporto sistema, į kurią įtrauktas bendras vaizdinis ženklas, bendri troleibusų ir autobusų bilietai, kuriems taikoms vienodos kainos, o taip pat atnaujinta interneto svetainė ir įdiegta terminuotų elektroninių bilietų sistema.

Nors Kauno miesto troleibusų ir autobusų parkai nėra tarpusavy susiję, tačiau, kaip jau minėta anksčiau, jiems galioja bendra tvarka ir bilietai. Įlipus į viešojo transporto priemonę, būtina pasinaudoti esančiu komposteriu ir išmušti vienkartinį popierinį bilietą arba priglausti elektroninę kortelę. Bilietus galima įsigyti ne tik spaudos kioskuose, bet ir pas vairuotoją, tačiau tokiu atveju jie kainuos šiek tiek brangiau.

Keleivių kontrole užsiima ne tik vairuotojas, bet ir „Ekskomisarų biuro“ darbuotojai, kurie keleiviui be bilieto ar nuoladą suteikiančio dokumento gali išrašyti pažeidimo protokolą ir skirti baudą nuo 60 iki 100lt.

Kaune galima įsigyti kelių rūšių bilietus: popierinius vienkartinius bilietus arba vienkartinius e-bilietus, o taip pat mėnesinius elektroninius bilietus, kuriuos galima nusipirkti ir kioskuose, ir internete.

Turistams bei miesto svečiams patogu po Kauną keliauti su terminuotais bilietais: 3 ir 7 dienų bei 3 mėnesių. Juos būtina aktyvuotu troleibusuose ar autobusuose, kitu atveju jie neveiks ir galite būti paprašyti susimokėti baudą. Terminuoti bilietai, deja, galioja tik darbo dienomis nuo pirmadienio iki penktadienio.  Savaitgaliais šių bilietų aktyvacija neveikia.

Visą reikiamą informaciją apie Kauno miesto viešąjį transportą galite rasti žemiau pateiktose nuorodose.

 Naudingos nuorodos

http://www.kvt.lt/

Tagged with 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *