Keliaujantiems su augintiniu

Mieli skaitytojai, tikriausiai žinote, kaip kartais gali būti sunku planuoti keliones, turint namuose augintinį. Šiandien norėtume Jums padėti ir pasiūlyti keletą naudingų patarimų tiems, kurie nenori savo ištikimųjų draugų palikti namuose ir planuoja juos  drauge pasiimti į kelionę.

Keliaujantiems su augintiniu

Keliaujantiems su augintiniu

Keliauti su savo mažaisiais draugais nėra jau taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tačiau tam, kad kelionėje nepatirtumėte tam tikrų nemalonumų, reikėtų tinkamai pasiruošti bei pasirūpinti savo augitniu. Prisiminkite, kad toli gražu ne kiekviena kelionė gali būti tinkama keliauti su gyvūnu. Visų pirma, turėtumėte pasirūpinti mažojo draugo pasu, tačiau prieš pradėdami imtis visų formalumų, būtinai pasidomėkite, kokius reikalavimus kelia šalis, į kurią planuojate vykti. Kai kuriais atvejais pasienio kontrolė būna itin griežta ir apriboja gabenamų gyvnūnų leidimą, atsižvelgiant į jų rūšį. Taip pat nepamirškite, kad kelionėje augintiniui reikės tiek pat priežiūros, kaip ir namuose, todėl jeigu planuojate  nesibaigiančias linksmybes klubuose, gerai apsvarstykite, ar ne patogiau būtų gyvūną palikti patikimose rankose, o ne uždarytą viešbučio kambaryje.

Jeigu jau nusprendėte keliauti su augintiniu ir išsiaiškinote, kad jį galima įsivežti į šalį, tuo met skubėkite susipažinti su skiepų reikalavimais, nes dažniausiais šalys reikalauja tam tikro karantino bei vakcinacijos. Pasirūpinkite visais reikalingais skiepų dokumentais ir įsitikinkite, kad jie galios visos kelionės metu.

Deja, bet keliaujančius su augintiniais priima ne visi viešbučiai, tad prieš nuomodamiesi gyvenamąsias patalpas, pasidomėkite keliamomis taisyklėmis. Geriausias pasirinkimas, esant galimybei, pasieškoti vietos kaimo turizmo sodybuose, tuomet būsite patenkinti ir Jūs , ir Jūsų augintinis.

Būtina pasirūpinti tvarkingais ir patikimais narveliais, kurie turi užtikrinti komfortišką kelionę Jūsų mažajam draugui. Beto, kai kuriems gyvūnams skrydžiai lėktuvu gali taipti tikru išbandymu ir netgi kelti pavojų jų sveikatai, tad prieš imdami augintinį į kelionę, gerai pagalvokite, ar nebūtų patogiau jį palikti specialiuose gyvūnų viešbučiuose arba draugiškos tetos namuose.

Tagged with 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *