Kelionė į Kretą

Kreta – nuostabaus grožio Graikijos sala, į kurią nuvykti turėtų kiekvienas save gerbiantis turistas. Kelionė į Kreta šiandiena nėra labai brangi, tačiau ir pigumu ji nešviečia. Visgi po kelionės Jums tikrai nebus gaila nei vieno išleisto lito!

Kelionė į Kretą

Kelionę į Kretą tikrai bus kvapą gniaužianti

Daugelis žino, kad Kreta yra apipinta senovės Graikijos mitologija, pasakojimais apie Dzeusą, Dedalą ir Ikarą, ar įspūdingąjį Minotaurą.

Pirmiausia reikėtų paminėti, kad kelionę į Kretą reikia planuoti vasaros mėnesiais – nuo Balandžio iki Spalio. Tuo metu orai čia geriausi, lietūs pasitaiko gerai. Ypač Kretos orai yra puikūs todėl, kad čia pastoviai dvelkia malonus vėjelis, o oras čia labai švarus!

Kaip gamtos palikimas – Kreta yra neįkainojamas turtas. Kreta savo amžius saugotą grožį, kurio nesugadino žmogus, atvers kiekvienam turistui, kuris norės jį pamatyti. Ypač čia jį nustebins Samarijos tarpeklis.

Kelionės į Kretą metu, itin didelį įspūdį Jums padarys čia esantys kalnai. Nuo jų atsiskleidžia nuostabus vaizdas aplink visą salą, o nuo kai kurių viršūnių – ir tobulas vaizdas į žydras Egėjo ir Livijos jūras.

Kelionė į Kreta ypač patiks gamtos mylėtojams

Apskritai, Kretos grožis labiausiai patiks gamtos mylėtojams – architektūrinio palikimo čia nėra daug, kadangi turistinės perspektyvos čia rastis pradėjo visai neseniai. Visgi, vos tik čia atsirado pirmosios užuominos – žmonės puolė grožėtis šia sala.

Tad štai tokia yra ta Kreta. Kaip jau minėjome, jei laikote save atsidavusiu turistu, privalote susiorganizuoti kelionę į Kretos salą, nes natūralaus gamtos grožio, čia daugiau nei bet kur kitur!

http://www.youtube.com/watch?v=WjNbMcOXIFY

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *