Kelionė nėštumo metu

Keliauti žmonėms norisi visuomet. Tačiau kartais keliauti gali būti pavojinga arba sunku. Vienas iš tokių atvejų – tai kelionės nėštumo metu. Šio straipsnio eigoje pateiksime keletą patarimų, į kuriuos atsižvelgiant kelionė nėštumo metu bus patogesnė bei saugesnė.

Kelionės nėštumo metu

Kelionės nėštumo metu - tai gana rizikingas dalykas, į kurį reikia žvelgti rimtai

Visgi, kelionės nėštumo metu nėra ypatingai pavojingos, tačiau visuomet būtina apsidrausti – juk atsarga gėdos nedaro.

Visų pirma, tai Jums reikėtų pasitarti su savo gydytoju. Jis Jums pasakys laiką kuriuo galite keliauti, kadangi nėštumo metu gali tekti pas gydytoją atlikti įvairių testų. Taip pat, jei yra būtinybė, daktaras gali išrašyti ir būtinų medikamentų.

Kelionėje nėštumo metu visur turėkite medicinine informaciją

Taip pat visur turėkite būtina medicininę informaciją, ir laikykite ją savo bagaže, kad kelionės nėštumo metu nelaimės atveju gydytojai galėtu skirti tinkamus preparatus, ir paskirti tinkamą gydymą.

Taip pat ypatingai atsakingai susipakuokite visus vaistinius preparatus, vitaminus. Ypač tai reikia daryti atsakingai, jei keliaujate ton šalin, kurie tie preparatai sunkiai pasiekiami. Taip pat patariame laikyti vaistus originaliuose įpakavimuose, kad jie nesusimaišytų ir nepasimestų.

Na ir paskutinis patarimas kelionės nėštumo metu padės Jums išvengti didelių nesusipratimų. Daugelis oro bendrovių neleidžia skristi nėščioms moterims, kurioms iki gimdymo liko mažiau nei mėnesis. Šiuo atveju Jums reikės gydytojo patvirtinimo, kad saugiai galite keliauti lėktuvu. Beje, likus 36 savaitėms iki gimdymo nėra patariama keliauti lėktuvu.

Tad štai tokie keli mūsų patarimai apie saugų keliavimą nėštumo metu. Tikimės, kad jie Jums labai pravers!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *