Jūs esate čia: Pradžia // Naudinga žinoti // Kelionė su vaikais, skrendant AirBaltic avialinijomis

Kelionė su vaikais, skrendant AirBaltic avialinijomis

10 02 2010 | 1 komentaras


Kūdikiams iki 2 metų amžiaus, kurie keliauja be atskiros sėdimos vietos, airBaltic taikoma 90 proc. nuolaida. Kūdikį turi lydėti suaugęs asmuo. Suaugęs asmuo, lydintis kūdikį turi būti ne jaunesnis nei 16 metų amžiaus. Vienas suaugęs asmuo gali lydėti tik vieną kūdikį.

kelione su vaikais

Kelionė su vaikais

Jeigu Jūs perkate bilietą kūdikiui jis/ji neturės atskiros sėdimos vietos. Jeigu reikėtų atskiros sėdimos vietos kūdikiui, prašome pirkti bilietą už vaikišką kainą.

Atkreipkite dėmesį, kad skrydžiuose, vykdomuose Fokker 50 lėktuvu,gali būti ne daugiau nei 3 kūdikiai, o lėktuvuose Boeing – ne daugiau nei 10.

Lydimiems 2-11 (įskaitant) metų ir nelydimiems 5-11 (įskaitant) metų vaikams taikoma 33 proc. dydžio nuolaida. Vaikai nuo 12 iki 15 (įskaitant) metų gali savarankiškai keliauti tik turėdami pasą, gimimo liudijimą ir notaro patvirtintus įgaliojimus. Jaunesnius nei 12 metų vaikus turi lydėti 16 metų ar vyresnis suaugęs asmuo. Vaikai be lydinčių asmenų nebus įleidžiami į lėktuvą. Nelydimų vaikų vežimo paslauga teikiama 5 metų ir vyresniems vaikams, jei tai leidžia vaiko gyvenamojoje šalyje galionatys teisės aktai. Jaunesni nei 5 metų vaikai nebus skraidinami vieni.

Nelydimu vaiku airBaltic keliaujančiu vaiku rūpinasi nuo registracijos į skrydį pradžios iki tol, kol atvykusį vaiką pasitinka tėvai/globėjai. Šią paslaugą reikia užsakyti iš anksto airBaltic bilietų ofisuose arba telefonu 1825 (skambinant iš Lietuvos, minutės kaina LTL 2.54), +370 70055660 (skambinant iš užsienio, aptarnaujama anglų ir rusų kalbomis).

Prašome atkreipti dėmesį! Įvairiose šalyse vieniems keliaujantiems nepilnamečiams gali būti taikomi skirtingi apribojimai (pavyzdžiui, nepilnametis gali keliauti tik prižiūrimas suaugusio tos šalies nuolatinio gyventojo ir pan. (pvz., Moldovoje)). Prašome susižinoti šią informaciją iš patikimų šaltinių.

Internetu Jūs galite nupirkti bilietą vaikui, kuris keliauja kartu su suaugusiu.

Vaiko/kūdikio kėdutės, kurios yra skirtos naudotis automobiliuose, yra neleistinos airBaltic skrydžiuose.

Keleivis nuo 16 iki 18 metų gali savarankiškai keliauti tik turėdami pasą, gimimo liudijimą ir notaro patvirtintus įgaliojimus.
Žymės: , , , ,

1 atsakmas to " Kelionė su vaikais, skrendant AirBaltic avialinijomis "

  1. lora parašė:

    laba diena. gal galetumete informuoti, kokios salygos yra skrendant su kudikiu (3 men). t.y.ar galimas vezimelis, rankinis bagazas, kiek skaiciau, kedute negalima. aciu.

Rašyti komentarą


Bilietai į Londoną
Skrydžiai iš Kauno
Kelionės į Turkiją
Autorinės teisės © 2017 PigiausiSkrydziai.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką PigiausiSkrydziai.lt sutikimą.