Kelionės į Egiptą

Egiptas seniausiai turistų lankoma vieta Žemėje, jau graikų ir romėnų keliautojai dar 430 metų prieš kristų aprašę savo keliones į Egiptą.

Kelionės į Egiptą

Kelionės į Egiptą

Egiptas asocijuojasi su Faraonais, piramidėmis, šventyklomis bei įvairiausiomis senienomis iš senovės civilizacijų. Didžiųjų civilizacijų centras Nilas turėjo įtakos ekonomikai, socialiniam gyvenimui, politikai bei religijoms.

Kelionės į Egiptą: vaizdai

Sausas dykumų kraštovaizdis, tvirti kalnai, dulkėti prisotinti egzotinių kvapų bei garsų miestai, jūra ir ,žinoma, didžiausia pasaulio upė Nilas. Egiptas turi ką pasiūlyti net išrankiausiems turistams. Įspūdingi nardymai Raudonojoje jūroje, unikali patirtis dykumose, kelionės kupranugariais, džipų safariai, kruiai Nilo upe ir dar daugybė pramogų laukia Egipte ir jo kurortuose. Kelionės į Egiptą žada nepamirštamus įspūdžius.

Lietuvos kelionių agentūros  taip pat organizuoja keliones į užburiantį Egipto kraštą.

Žinoma, galima visas atostogas praleisti gerai įrengtuose viešbučiuose, tačiau Egiptas siūlo daug daugiau nei tik tai.

Lietuvos kelionių agentūros organizuoja į Egipto Hurgados bei Šarm el Šeicho, bei mažesnius Egipto kurortus.

Kelionės į Egiptą: kaina

Kelionių kainos svyruoja nuo 1300 litų ir daugiau. Žinoma, pasinaudojus paskutinės minutės pasiūlymais piramidžių kraštą galima aplankyti ir už mažesnę kainą.

Dažniausiai visos kelionių agetūros kelionėms į Egiptą taiko panašias kainas, Kainos priklauso nuo sezono, žiemą kelionės į Egiptą mažesnėmis kainomis, pasirinkto kurorto ir viešbučio bei kitų faktorių.

Skrydžiai organizuojami iš Vilniaus arba Rygos oro uostų. Taip pat skrendant į Egiptą vertėtų žinoti, kad Egipto viza kainuoja 50 litų.

Kelionės į Egiptą vaizdų galite pamatyti čia:

Kelionėms į Egiptą taikomi paskutinės minutės pasiūlymai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *