Kelionės į Hurgadą

Kelionės į Hurgada yra dažnas Lietuvių pasirinkimas, ypač šaltuoju metu laikotarpiu. Nieko keista, kad kelionės į Hurgadą yra populiarios – šis Egipto miestas žiemą daugeliui lietuvaičių atstoja Palangos kurortą.

Kelionės į Hurgadą

Kelionės į Hurgada ypač stebina vandens pramogomis

Visgi, jei daugelis mūsų į Palangą vyksta tik pasideginti, galbūt kelionės į Hurgadą potencialą reikėtų išnaudoti labiau, ir susipažinti su šio krašto kultūra, bei gamta?

Pirmiausia būtina pamatyti šio krašto rifus ir pradžiai išbandyti paviršinį nardymą. Čia pamatysite gyvą galybę žuvų rūšių, o gal net pavyks sutikti draugiškai į turistus žiūrintį delfiną?

Taip pat turėtų būti įdomu apsilankyti „Hurgada Marina” bulvare, kuris lyg ir turi viską, ką turi paprastoji Hurgada, bet tuo pačiu atrodo lyg visai kitas miestas. Turbūt labiausiai ši vieta pasižymi švariu ir ramiu oru – vakarais čia groja gyva muzika, kavinės siūlo išskirtinių jūros gerybių, o suvenyrų ieškotojai čia suras net Marokietiško stiliaus turgų.

Visgi po kelionų į Hurgadą žmonės labiausiai džiaugiasi šalies vandens pramogomis. Vieną iš jų, nardymą jau paminėjome, bet čia yra sukuriamos galimybės žvejoti, būriuoti, stebėti povandeninį gyvenimą, pro povandeninio laivo iliuminatorių.

Geriausia yra tai, kad panašių pramogų kelionės į Hurgada su laiku galės pasiūlyti vis daugiau ir daugiau, nes kurortas gan greitai plečiasi – čia vyksta ypatingai daug statybų, kurios rodo, kad turistai čia maloniai laukiami – nes jie yra pagrindinis pelno šaltinis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *