hKelionės į Indiją

Indija – viena iš įspūdingiausių pasaulio šalių, todėl kelionės į Indiją yra vienas iš labiausiai intriguojančių gyvenimo įvykių. Visos Rytų šalys dar slepiasi po paslapties šydu, viliodamos laukine gamta, įspūdingomis šventyklomis, giliomis religijų tradicijomis ir savo kultūra.

Kelionės į Indiją

Kelionės į Indiją

Indijoje galima aptikti paplūdimius ir laukinės gamtos plotus, kultūros ir paveldo šventes. Kultūriniu požiūriu Indijoje galima nusikelti 5000 metų atgal. Nei vienoje kitoje šalyje nėra tokios kultūros įvairovės, todėl kelionės į Indiją kelia vis didesnį turistų iš Lietuvos ir viso pasaulio susižavėjimą.

Indija turi ką pasiūlyti bet kuriam keliautojui, nepriklausomai nuo sezono.

Kelionės į Indiją iš Lietuvos

Vis labiau populiarėja kelionės į Indiją iš Lietuvos. Dažniausiai organizuojamos kelionės trunka apie 14 dienų, o kainos prasideda nuo 2000 litų. Kelionių metu siūloma aplankyti pačius įspūdingiausius Indijos paminklus, susipažinti su Indijos kultūra ir papročiais.

Gaukite asmeninį kelionės į Indiją pasiūlymą tinklalapyje http://www.kelionesiindija.lt.

Ieškant kelionių į Indiją vertėtų nepamiršti pasižiūrėti kas įtraukta, o kas ne į kelionių paketą. Tai gali padėti tiksliau susiplanuoti kelionės į Indiją biudžetą.

Į Indiją planuojamos ir pažintinės, ir poilsinės kelionės.

Vienas iš lankomiausių ir įspūdingiausių Indijos ir viso pasaulio statinių Tadžmahalas. Mogolų imperatorius jį pastatė kaip savo mylimos žmonos mauzoliejų. Statybos truko 23 metus, o statybose dalyvavo apie 2000 žmonių. Žymiausia Tadžmahalo vieta balto marmuro mauzoliejus, nors visą statinį sudaro ir daugiau architektūros statinių. 1983 metais Tadžmahalas įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Planuojant kelionę į Indiją reikėtų nepamiršti apsilankyti vienoje lankomiausių Indijos vietų. Tadžmahalas abejingų nepalieka.

Kelionių į Indiją pasliūlymus galima surasti internete ir kelionių agentūrų biuruose.

Čia galite pamatyti interviu su po Indiją keliavusiu žurnalistu Martynu Starkumi.

Vizos į Indiją

Į Indiją keliaujantiems lietuviams privaloma pasidaryti vizą. Artimiausia Indijos ambasada yra įsikūrusi Varšuvoje, tad Indijos vizų įforminimas užtrunka iki 3 savaičių. Dokumentų Indijos vizai konsulatas nebepriima, jei iki skrydžio liko ne mažiau nei dvi savaitės, tad užsakymo nederėtų palikti paskutinei minutei.

Darant vizą, jos pareiškėjas ambasadai turi pateikti pasą, tad rekomenduojama visus reikalus, kuriuose būtina turėti pasą, atlikti iš anksto. Be to, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad vizos į Indiją pradeda galioti nuo tos dienos, kai ji padaroma Indijos ambasadoje.

Ko reikia Indijos vizai gauti:

– Pasas. Jo galiojimas turi baigtais ne anksčiau kaip praėjus 6 mėnesiams po kelionės į Indiją ir visos galiojimo pabaigos

– Viena spalvota pasinė nuotrauka

– Užpildyta anketa (taip pat: tėvo ir sutuoktinio vardai; ar neturit giminių Pakistane; sąrašas šalių, kuriose lankėtės per paskutiniuosius 10 metų; Jei Indijoje jau esate buvęs, įrašykite adresą tos vietos, kurioje buvote apsistojęs). Čia galite
rasti anketą Indijos vizai gauti

– Skrydžio bilietų rezervacijos kopija

Daugiau informacijos apie Vizą į Indiją galite rasti Indijos Ambasados tinklalapyje adresu http://www.indianembassy.pl

Indijos ambasados kontaktiniai duomenys:

Adresas: ul. Rejtana 15,Flats 2-7, 02-516,Warsaw, Poland

Telefonas: +48228495800, +48228496257, +48228496850

El.paštas: ambassador@indem.it., pl,ss_com@it.com.pl, goi@indem.it.pl, psambassador@indem.it.pl

Tam, kad kelionė į Indiją praeitų skladžiai, vizos į Indiją reikalais patariame pasirūpinti iš anksto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *