Kelionės į Ispaniją

Daugiausia kelionių į Ispaniją organizuojama į Ispanijai priklausančias salas. Kanarų salas esančias Atlanto vandenyne ir Balearų salas Viduržiemio jūroje.

Kelionės į Ispaniją

Kelionės į Ispaniją

Ispanija labai įdomi šalis, su nuostabiu kraštovaizdžiu ir nepakartojamu naktiniu gyvenimu. Galima tiesiog vaikščioti po miestus ir gerėtis žmonėmis bei kultūra. Ispanija žavi ne tik savo flamenco šokiais, bulių kautynėmis, nepaprasto grožio paplūdimiais, bet ir savo architektūriniais statiniais.

Į antrą pagal dydį Europos šalį turistus vilioja puikus ir šiltas ištisus metus klimatas, saulėtos dienos ir žinoma, nuostabūs ir šilti Ispanijos gyventojai.

Keliones į Ispaniją organizuoja ir Lietuvos kelionių agentūros. Kelionės į Tenerifę, Gran Kanariją, Lansarotę, Ibizą, Maljorką vienos paklausiausių visoje Europoje. Puikus maistas, prieinamos kainos, nuostabus klimatas, puiki gamta ir nuostabūs paplūdimiai visa tai galima surasti Ispanijoje. Kelionės į Ispaniją organizuojamos ištisus metus, nes šiltas klimatas salose išsilaiko apskritus metus.

Barselona antras pagal dydį Ispanijos miestas, pagal turistų skaičių nenusileidžiantis ir Ispanijos saloms, o Europoje tai vienas lankomiausių miestų.

Kelionių agentūros siūlo keliones į Ispaniją prieinamomis kainomis visus metus. Galima išsirinkti įvairius kelionių į Ispaniją paketus.

Norintiems sutaupyti keliones į Ispaniją galima susiplanuoti patiems. Pigių skrydžių aviakompanijos vykdančios skrydžius iš Lietuvos WizzAir ir Ryanair organizuoja tiesioginius skrydžius į Ispaniją. Taip pat galima susiplanuoti kelionę į Ispaniją su persėdimais.

Aviakompanija Ryanair savo skrydžius į Alikantę organizuoja pirmadieniais ir penktadieniais. Nuskristi į Barselonos Gironos oro uostą galima iš tarptautinio Vilniaus oro uostu sekmadieniais ir ketvirtadieniais su aviakompanija Ryanair, pirmadieniais ir penktadieniais su aviakompanija WizzAir.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *