Kelionės į Kroatiją

Įsikūrusi pietinėje Vidurio Europos dalyje Kroatija vilioja nepaprastais paplūdimiais, savo istorija, vandens gydyklomis ir tursitinėmis pramogomis. Vien 1777 kilometrų nuostabaus grožio pakrantė vilioja turistus iš viso pasaulio, tame tarpe ir iš Lietuvos.

Kelionės į Kroatiją

Kelionės į Kroatiją

Keliones į Kroatiją organizuoja ir Lietuvos kelionių agentūros.

Šaliai priklauso ne mažiau kaip 1185 salos, tačiau tik 66 iš jų yra gyvenamos. Nuostabios Kroatijos pakrantės priklauso Adrijos jūrai, tai viena iš švariausių jūrų Viduržiemio jūros regione, pasižyminti aukšta vandens temperatūra.

Kelionės į Kroatiją gali būti planuojamos įvairiais tikslais. Šalis saugo paslėptus gamtos lobius, atostogos Kroatijoje gyvenimą nuspalvina kitomis spalvomis. Nuotykiai Viduržiemio jūros regione kupini aistros ir įspūdžių. Kroatai pasižymi savo svetingumu, aukšta paslaugų kokybe, apgyvendinimo paslaugomis, jie  gali atostogas paversti nepamirštamomis.

2006 metais vienas iš garsiausių Amerikos kelionių žurnalų ,,National Geographic Adventure” atlikę savo žurnalistų ir redaktorių apklausą, Kroatiją paskelbė geriausia atostogų vieta. Žurnalistai ir redaktoriai daugiausia balsų atidavė Kroatijai ir Kornati salynui. Kelionių į Kroatiją skaičius po šios apklausos žymiai išaugo.

Keliones į Kroatiją organizuoja ir Lietuvos kelionių organizatoriai.

Planuojant keliones į Kroatiją, reikia nepamiršti, kad šilčiausias liepos mėnuo. Vidurvasarį temperatūra laikosi tarp 26 ir 29 laispnių. Temperatūra žiemą dažniausiai neperžengia nulio ribos, o išsilaiko apie 9 laispnius net šalčiausiais žiemos mėnesiais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *