Jūs esate čia: Pradžia // Naudinga žinoti // Kelionės į Kubą

Kelionės į Kubą

05 18 2011 | Komentuoti


Ieškantiems nepaprasto grožio paplūdimių ir egzotiškų įspūdžių Kuba puikus pasirinkimas. Dauguma Lietuvos kelionių organizatorių organizuoja keliones į Kubą. Galima vykti tiesiog pailsėti pasirinkus poilsinių kelionių paketus arba pamatyti įvairiapusišką Kubos gyvenimą pasirinkus pažintinių kelionių paketus.

Kelionės į Kubą

Kelionės į Kubą

Kuba yra didžiausia Karibų jūros sala, tarp Karibų jūros ir Šiaurės Atlanto vandenyno. Ji yra už 145 kilometrų nuo Floridos, tarp Kaimanų ir Bahamų salų, į vakarus nuo Haičio ir į šiaurės vakarus nuo Jamaikos.

Kelionių organizatoriai siūlo 14 dienų keliones į Kubą tik nuo 3000 litų, tikslesnės informacijos apie kainas ir kelionių programas reikėtų teirautis kelionių organizatorių.

Kelionės į Kubą sužavės tuos, kurie neabejingi saulei ( apie 300 dienų Kuboje saulėtos) ir neabejingi lotynų gyvensenai. Sala visame pasaulyje garsi savo paplūdimiais ir unikaliais visus stebinančiais muzikos ritmais, be abejo gražūs paplūdimiai neatsiejama Kubos dalis.

Ieškantiems nuotykių, dvasinio pakilimo, atsipalaidavimo puikiai tiks Kubos koraliniai rifai. Kvepiantis naktinis gyvenimas, gyva muzika, kokteiliai, cigarų gausa visa tai galima patirti kelionių į Kubą metu. Salsos žemės širdies plakimą galima išgirsti klausantis kubietiškos muzikos.

Kuba tiesiog jūros rojus vandens ir paplūdimio mėgėjams. Šiltas atogrąžų oras ištisus metus garantuoja puikias akimirkas kelionių į Kubą metu. Smulkaus balto smėlio paplūdimiai – patraukliausia vieta visose Karibų jūros šalyse.

Keliaujant į Kubą reikia nepamiršti, kad Kuba nėra Europos Sąjungos šalis ir keliaujant būtina turėti pasą, taip pat reikės įsigyti Kubos vizą. Yra taikomas išvykimo iš Kubos mokestis.

Nepaprasto grožio palūdimiai, salsos ritmai, kubietiški cigarai, naktinis gyvenimas ir aibės pramogų laukia turistų. Keliones į Kubą galima įsigyti internete arba kelionių organizatorių biuruose.
Žymės: ,

Rašyti komentarą


Bilietai į Londoną
Skrydžiai iš Kauno
Kelionės į Turkiją
Autorinės teisės © 2017 PigiausiSkrydziai.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką PigiausiSkrydziai.lt sutikimą.