Kelionės į Maltą kaina

Malta – tai nuostabi, savitos kultūros, salų valstybė Viduržemio Jūros regione. Malta pasižymi įspūdinga istorija, bei didelių turistų kiekiu šalyje. Tad kokios gi yra kelionės į Maltą kaina?

Keliones_i_malta_kaina

Malta - tai nuostabi šalis Viduržemio Europoje

Tačiau prieš kalbant apie kelionės į Maltą kainas, trumpai panagrinėkime šią šalį, išskirtiniausius jos bruožus.

Turbūt įspūdingiausi statiniai visoje Maltoje – tai 3600 metų prieš Kristų statytos Neolitinės šventyklos, kurios šiandieną dar yra šiek tiek išsilaikiusios. Šios šventyklos – tai itin ypatingas istorinis bei kultūrinis paveldas, skaičiuojantis daugiau metų, nei puikiai žinomos Egipto piramidės ar Anglijoje esantį Stounheidžą.

Važiuoti atostogauti į Maltą galima kone ištisus metus! Vasaromis saulė čia kaitina net daugiau, nei 12 valandų per dieną, liepos mėnesį temperatūra siekia +27 laipsnius. Kaip jau minėjome, atvykti čia galima beveik visus metus – turistinis sezonas tęsiasi nuo Spalio iki Vasario. Šalčiausią, Sausio mėnesį temperatūra čia vis dar yra pavydėtinai didelė, ji siekia +12 laipsnių.

Tad pakalbėkime apie konkrečias kelionės į Maltą kainas. O jos yra gana įvairios. Vien tik nukeliauti į Maltą galima už pakankamai nedidelę sumą – 700 litų.  Tiesa, norit visų „privalumų“, kaina kyla iki 2000, o kai kuriais atvejais – ir iki visų 4000 litų.

Tad Malta – tai puiki šalis, į kurią nukeliauti galima visai pigiai ir be rūpesčių, o kartais ir brangiai, bet prabangiai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *