Kelionės į Odesą

Odesa  – tai vienas didžiausių Ukrainos miestų, ir didžiausias šios šalies uostas. Kelionės į Odesą neturėtų būti nuviliančios, kadangi šiame mieste Jus pasitiks geri orai, taip pat jame yra gana neblogai išvystytą turizmo infrastruktūra.

Kelionė į Odesą

Kelionė į Odesą

Visgi, kelionė į Odesą vargu ar užtruks ilgai. Šis miestas yra nedidelis, jo plotas siekia 236 kvadratinius kilometrus. Tokiame plote gyvena gana daug žmonių – jų šiame mieste priskaičiuojamas net 1 milijonas.

Kalbant apie Odesą, ir jos objektus iš turizmo pusės, pirmiausia reikėtų paminėti skiriamąjį šio miesto simbolį, Potemkino laiptus.

Šie laiptai ypatingi tuo, kad iš apačios jie atrodo lyg piramidė, o stovintis viršuje juos mato kaip paprastus laiptus.

Šio miesto uostas ne tik yra didžiausias Ukrainoje, tačiau kartu ir vienas didžiausių visoje juodojoje jūroje, tad čia visuomet galima pamatyti milžiniškų lainerių, taip pat jis yra paliktas ir kaip architektūrinis miesto paminklas.

Deribasovkos gatvė – tai viena iš išskirtiniausių šio miesto gatvių, pasižyminti išskirtiniu charakteriu, įspūdingomis kavinių terasomis. Čia yra daug barų, restoranų, taip pat visa alėja yra papuošta medžiais. Geriausias šios gatvės bruožas yra tas, kad čia yra uždraustas automobilių eismas!

Tad štai tokia turėtų būti Jūsų kelionė į Odesą. Kaip minėjome, šis miestas yra labai gražus, tačiau jis yra gana mažas, tad lankyti objektų čia taip pat nėra ypatingai daug.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *