Kelionės į Rygą

Ryga – tai didžiausias Baltijos šalių miestas, talpinantis net 706 tūkstančius gyventojų, ir užimantis 306 kvadratinių kilometrų plotą, tad kelionė į Rygą turėtų būti gana įdomi. Ką reikėtų šiame mieste pamatyti, kad ji tokia ir būtų?

Kelione_i_ryga

Kelionė į Rygą Jums turėtų ypatingai patikti, kadangi šis miestas

Visai kaip Vilnių skiria Neris, taip Rygą skiria Dauguva. Rytinėje miesto dalyje galime rasti senamiestį, kuriame ir yra susitelkę visi ar bent jau didžioji dalis lankytinų Rygos objektų. Kelis iš jų mes ir paminėsime šiame straipsnyje.

Vienas iš tokių objektų – tai Šv. Petro bažnyčia. Ši bažnyčia – tai kelių epochų mišinys, kadangi ji buvo perstatinėjama Baroke, Gotikoje, Renesanse.

Taip pat įdomu tai, kad ji „atlaikė“ didyjį Rygos gaisrą, ir pirmoji ją palaužusi katastrofa buvo gaisras 2-ojo pasaulinio karo metu.

Visgi įspūdingiausia vieta Rygoje – tai centrinis turgus, kurį kasdien aplanko apie ~80 tūkstančių žmonių. Dydžiu – tai didžiausias turgus visoje Rytinėje Europoje!

Kelionėje į Ryga nepamirškite pamatyti ir Laisvės paminklo. Šis 42 metrų aukščio statinys ne tik yra labai gražus, tačiau turistus prie jo traukia ir Garbės kuopos kariai, stovintys šalia paminklo kas dieną nuo pat 9 iki 18 valandos.

Tad štai tokia galėtų būti Jūsų kelionė į Rygą. Šiame mieste yra itin daug vertingų lankyti objektų, todėl norėdami atskleisti visą Rygos grožį, turėsite perskaityti dar daug straipsnių apie šį nuostabų miestą.

Tagged with 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *