Kelionės į Tailandą

Tailandas – tai mažų mažiausiai nuostabi šalis, su itin išskirtine savo kultūra. Kelionės į Tailandą išsiskirs iš kitų kelionių vien dėl to, kad čia visi žmonės yra ramūs, pasitikintis savimi, ir mielai sutinkantys turistus.

Keliones_i_tailanda

Tailandas - tai nuostabi šalis, su nuostabia gamta

Apskritai, Tailandas ypač dažnai yra laikomas „auksiniu kraštu“. Ne dėl po žemėmis esančių gerybių jį taip vadina, o dėl nuostabių ryžių laukų, baltų, smėlėtų paplūdimių,  šilto oro bei žmonių bendravimo.

Kelionę į Tailandą geriausia planuoti nuo Lapkričio iki Vasario. Šiuo metu čia lyja mažiausiai, o oras nėra pernelyg karštas. Tad jei nenorite keliauti į užsienį vasarą, Tailandas yra puiki išeitis praskaidrinti niūrią žiemos savaitę.

Kelionės į Tailandą metu būtina pamatyti Bankoką

Kalbant apie Tailando miestus, kuriuos būtinai turite aplankyti Kelionės į Tailandą metu, pirmiausia galima paminėti šalies sostinę Bankoką. Šis miestas kupinas šaliai nebūdingo šurmulio, kurį nuramina nuostabi budizmo aurą. Būtent budistų šventovės išskiria šį miestą iš visų kitų pasaulio miestų, ir padaro jį vienu iš tų miestų, kuriuos būtinai reikia aplankyti nors kartą savo gyvenime.

Visus pritrenks ir Tailando virtuvė, kuri yra išsaugojusi Tajų papročius. Beje, virtuvės paslapčių galima išmokti užsisakius tam tikrus kursus, tad grįžę namo savo draugams galėsite parodyti, kaip atrodo kasdieniniai pietūs Tailande.
Kelionė į Tailandą – tai visų pirma būtinybė žmonėms, norintiems pabėgti nuo masės, ir tuo pačiu ypatingai reikalinga tiems, kas nori atrasti save. Tiesa, Tailande yra nuostabūs paplūdimiai, kuriuose kiekvienas galės pasislėpti ir nuo šaltos, „Lietuviškos“, žiemos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *