Jūs esate čia: Pradžia // Lankytinos vietos // Kelionės į Veneciją

Kelionės į Veneciją

04 03 2012 | Komentuoti


Venecija – neabejotinai viena iš gražiausių pasaulio miestų. Kad ir kur šiame mieste eitum – visur jus pasitiks nuostabus renesanso grožis, mal0nūs žmonės ir puikūs orai. Nepaisant tokių puikių šio miesto savybių, mes norime su jumis pasidalinti keliomis vietomis, į kurias būtina užsukti kelionės į Veneciją metu.

Keliones_i_venecija

Kelionės į Veneciją bus ypatingos vien todėl, kad šis miestas yra pastatytas "ant vandens"

Jei mėgstate lankytis bažnyčiose, Jums būtinai reikia pamatyti Šv. Marko bažnyčią. Ši vieta yra praktiškai tobula visais aspektais – tiek išore, tiek vidumi. Kas geriausia, kad lankytis joje galima nemokamai, o užsisakyti „įėjimą“ galima internetu, tad Jums net nereikės stovėti eilėse ir laukti kol galėsite įeiti į vidų ir apžiūrėti bažnyčios!

Kelionėje į Veneciją, išbandykite vaporetus

Visi žino, kad Venecija tai vandens sala, kurioje viena iš išskirtiniu pramogų, tai pasiplaukiojimas vaporetais, arba gondolomis. Mes rekomenduojame rinktis #1 vaporeto maršrutą, kuris plaukia didžiuoju kanalu – pamatysite itin daug, ir itin gražių pastatų.

Ne ką įdomiau būtų pamatyti, kaip ir pučiamas stiklas. Šį procesą galima pamatyti Murano saloje, į kurią nesunkiai galima patekti jau minėtųjų vaporetų pagalba. Beje, patariame neeiti į tas vietas, kuriose yra pilna žmonių – geriau pasivaikščiokite salos gatvėmis, ir paieškokite tuštesnės salės, šiam reginiui pamatyti.

Tad tokia galėtų būti jūsų kelionė į Veneciją. Iš tiesų – šis miestas, vienas gražiausių pasaulyje, ir iš jo reikėtų „išspausti“ viską, kas įmanoma.
Žymės: , ,

Rašyti komentarą


Bilietai į Londoną
Skrydžiai iš Kauno
Kelionės į Turkiją
Autorinės teisės © 2017 PigiausiSkrydziai.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką PigiausiSkrydziai.lt sutikimą.