Kelionės į Vietnamą

Vietnamas tai gana įdomi šalis kelionei, bet kelionei į Vietnamą reikia gana atsakingai pasiruošti, kadangi ši šalis nėra ypatingai išsivysčiusi turizmo atžvilgiu. Šiame straipsnyje pasidalinsime keliais kelionės į Vietnamą patarimais.

Kelione_i_vietnama

Kelionė į Vietnamą bus įpatingai graži, tačiau gana pavojinga

Visų pirma keliaujant į Vietnamą reikėtų žinoti, kad neverta gerti nevirinto vandens, ypač po potvynių. Taip pat verta žinoti, kad apranga čia reiškia ypatingai daug. Lankydamiesi šventyklose, ar vietinės reikšmės vietose nepamirškite pasirengti kiek adekvačiau.

Eidami prie jūros, ar besiruošdami romantiškam naktiniam pasivaikščiojimui, neimkite vertingų daiktų su savimi, antraip jų gali laukti ne koks likimas.

Prieš fotografuodami šventyklas, ar kitus objektus, būtinai atsiklauskite leidimo. Kartais tokie veiksmai vietiniams nepatinka, tad galite susilaukti nemalonumų. O atsarga juk gėdos nedaro.

Būtinai pasiruoškite reikalingų medikamentų, kadangi Vietname nėra jokio nemokamo medicininio aptarnavimo. Taip pat, net patekus į ligonines, Jums jos tikrai nepatiks, kadangi jos neatitinka tarptautinių standartų.

Ir nepamirškite skaičiuoti nulių. Vietname piniginės kupiūros yra gana stambios, tad turistai dažnai apsirinka prekeiviams vietoj 50,000 kupiūros duodami 500,000 vertės kupiūrą. Nors daugelis pardavėjų yra gana tolerantiški, ir pasako apie klaidą, yra ir tokių, kurie Jūsų apsirikimu mielai pasinaudos.

Tad štai tokie  yra Mūsų kelionės į Vietnamą patarimai. Ši šalis vis dar yra gana pavojinga, tad jei norite čia keliauti, būtinai pasiruoškite visiems įmanomiems scenarijams.

http://youtu.be/xWq_xWb4Ooc

hu3e3ETa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *