Kelionės į Vokietiją

Vokietija – tai didžiausia Centrinės Europos šalis. Šioje valstybėje galima sutikti gana daug skirtingų ir įvairių kraštovaizdžių, tad kelionė į Vokietiją turėtų atnešti gana įvairių įspūdžių.

Kelionė_i vokietiją

Kelionė į Vokietiją turėtų būti įdomi, kadangi ši šalis labai savotiška

Įvairiuose Vokietijos regionuose kultūra yra gana skirtinga. O Jų čia yra net 16. Ir visuose juose galima rasti ypatingų, romantiškumo pilnų pilių, bei vaizdingų kaimų. Būnant Vokietijoje būtina aplankyti viena iš išskirtiniausių Vokietijos pilių, Neuschwansteiną, taip pat įdomu turėtų būti aplankyti istorinius Rotenburgo, Tauberio, Kuedlinburgo miestelius.

Kalbant apie lankytinus Vokietijos miestus, visų pirma reikia paminėti šalies sostinę Berlyną – pasaulinio lygio muziejai, įspūdingi barai bei restoranai šiame mieste Jus linksmins dienos metu, o į naktinį gyvenimą įtrauks ne ką blogesni naktiniai klubai.

Taip reikia aplankyti ir Bremeną, istoriškai svarbų Vokietijos miestą. Vieni iš skiriamųjų šio miesto bruožų, tai Art Noveau stiliaus pastatai, ir išskirtinis naktinis gyvenimas.

 

Kelionė į Vokietiją spalį bus nieko verta, jei nepamatysite Oktoberfesto

Jei kelionę į Vokietiją organizuojate pavasarį, nepamirškite Miuncheno ir pasaulyje itin gerai žinomo Oktoberfest festivalio. Daugelis žmonių į Vokietiją vyksta vien dėl šio renginio, tad tai galite pabandyti ir Jūs!

Diuseldorfas, Vokietijos madų sostinė, taip pat gali būti puiki vieta lankymui, jei tik domitės madomis!

Štai tokia gali būti Jūsų kelionė į Vokietiją. Kaip jau minėjome, Vokietija – ypatingai didelė šalis, tad čia tikrai yra ką pamatyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *