Jūs esate čia: Pradžia // Kelionių gidas // Kelionės jaunavedžiams

Kelionės jaunavedžiams

02 27 2012 | Komentuoti


Kelionės jaunavedžiams – nuostabus dalykas, galintis tik padidinti, pagyvinti ir paįvairinti meilę tarp jaunavedžių. Tačiau bet kokia kelionė ką tik susituokusiai porai vargu ar tiks – jaunavedžių kelionę visą laiką turi lydėti saulė ir prabanga.

keliones-jaunavedziams

Kelionės jaunavedžiams turi būti šiltos, ir maksimaliai atpalaiduojančios

Iš tiesų jau seniai pastebėta tradicija, kad jaunavedžiai ypač dažnai keliauja į Viduržemio jūros regioną. Ir toks jų pasirinkimas vargu ar ką stebina – juk čia pačios šilčiausios vietos visoje Europoje, taip pat šiame regione yra visiškai unikali architektūra, tad kokios salos čia yra dažniausiai lankomos jaunavedžių?

Itin dažnai turistai apsilanko Italijoje – čia juos sužavi senovinės kultūros šaknys, ypač abejingų nepalieka romantiškoji Venecija, kuriai atsispirti negali nei vienas.

Taip pat Italijoje jaunavedžių itin dažnai yra aplankomas Milanas. Šis miestas jaunavedžius traukia turbūt tuo, kad čia užtenka tik ilsėtis. Šis, modernus Italijos miestas, taip pat puikiai yra žinomas, kaip pasaulio madų sostinė, tad turėkite omenyje, kad su antrąja savo puse, Jums gali tekti čia gana smarkiai paišlaidauti.

Ir nepaisant to, trečiasis kelionės jaunavedžiams tikslas šiame straipsnyje yra Kreta. Turbūt niekam nekyla klausimų, kodėl tai yra ši sala. Unikali,  žmogaus nesugadinta aplinka, bei didelis kiek privatumo, jei Jums tik pasiseks rasti ramų kampelį, tikrai turėtų patenkinti kiekvienų jaunavedžių poreikius.

Tad štai tokios turėtų būti Jaunavedžių kelionės, jose pirmiau reikėtų skirti dėmesį poilsiui, ir tik paskui pažinčiai su aplinka.
Žymės: ,

Rašyti komentarą


Bilietai į Londoną
Skrydžiai iš Kauno
Kelionės į Turkiją
Autorinės teisės © 2010 PigiausiSkrydziai.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką PigiausiSkrydziai.lt sutikimą. Draugai:Darbas Norvegijoje Anglija