Kelionės Kalėdoms

Kalėdos – tai nuostabi šeimos šventė, kuria daugelis švenčia tiesiog namuose. Tačiau kartais norisi paįvairinti savo gyvenimą, ir net per tokias šventes, kaip Kalėdos nuvykti kur nors svetur. Tad šį kartą pamėginsime Jums atsakyti į klausimą, kokios gali būti kelionės Kalėdoms.

Pirmiausia, prieš pradedami pasakojimą, dar norėtume paminėti, kad Šv. Kalėdų metų, kelionių kainos paprastai būna ne itin didelės, kadangi tai visai nėra atostogų sezonas, o keliaujant į tam tikrą miestą, Jums net neprireiks nuomotis automobilio, jį puikiai galės pakeisti ir viešasis transportas.

Turbūt geriausiai Kalėdoms ruošiasi Viena. Kaip ir daugelyje kitų miestų, čia Kalėdomis ruošiasi įvairios prekybvietės. Būtent Viena iš kitų miestų skiriasi tuo, kad jos čia yra net 4, ir visos – ypatingai gražios.

Kalėdinėse Kelionėse – svarbiausi yra laimingi žmonės

Kalėdų tikslo titulo Dublinas visų pirma nusipelnė dėl laimingų, ir turistus mielai priimančių žmonių. Šį Dublino bruožą, sukryžminę su tuo, kad jis turi ir itin gyvybingą naktinį gyvenimą, gausime tikrai neprastą ir visai gundantį derinį.

Na ir paskutinis kelionių Kalėdoms miestas gali būti Oslas. Kodėl? Ogi todėl, kad per Kalėdas šis miestas pasisemia tradicijų iš Rusijos, Skandinavijos bei pačios Europos. Tad kalėdos Osle tikrai yra „kosmopolitiškos“.
Tad štai toks yra kelionių Kalėdoms gidas. Kelionės Kalėdoms tikrai gali paįvairinti jūsų Kalėdas, tačiau nepamirškite, kad Kalėdos, tai rami, šeimos šventė ir prieš keliaudami, viską gerai apgalvokite.

http://youtu.be/QW-EPQbBIh8

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *