Kelionės kruiziniu laivu

Kelionės kruiziniu būdų – tai išskirtinis, greitas, patogus, ir iš pažiūros – gana brangus atostogavimo būdas.  Tačiau vienas iš čia paminėtų faktų nėra visiškai teisingas, tad sužinokime apie keliones kruiziniais laivais dar daugiau.

kelione_kruisiniu_laivu

Kelionė kruiziniu laivu - tai savaitė ar net metai nesibaigiančio poilsio

 

 

 

Kelionės kruiziniais laivais iš tikrųjų yra puikus, ir ne visai brangus užsiėmimas. Štai 8 dienų kruizas Viduržemio jūros regione atsieis visai nebrangiai – maždaug ~1000 litų vienam asmeniui. Ir visgi, turbūt retas susigundo kelionėmis kruiziniais laivais, galvodami, kad tai yra pensininkų kelionės, nes jos yra gana pigios, o veiklos čia gana nedaug.

Ir visgi tai nėra tiesa. Kruiziniais laivais keliauja jaunavedžiai, ir ypač daug šeimų. Taip yra todėl, kad vaikiška kaina kruiziniuose laivuose galioja net 18-mečiams keleiviams. Taip pat vaikus čia be vargo galima palikti ir tuomet, kai laivas yra sustojęs uoste. Jie čia turės begalę užsiėmimų – galės plaukioti, važinėtis riedučiais. Juk vargu, ar 10-mečiui bus įdomus architektūriniai paminklai ar įvairūs dailės muziejai.

Taip pat, kai kurie žmonės bijo kruizinių laivų dėl vadinamos jūros ligos. Šiandieną tai bėra mitas, kadangi laivai yra statomi su įspūdingais stabilizatoriais, kurie gana tvirtai prilaiko laivą.

Tad jei svarstote, ar verta rinkis kelionę kruiziniu laivu, mes siūlome Jums pernelyg daug nemąstyti, ir pasirinkti šį variantą, nes tai yra tiesiog nesibaigiantis poilsis.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *