Kelionės Nilu

Nilas – tai nuostabi upė, menanti gyvą galybę metų ir maitinusi visą senojo Egipto civilizaciją. Turbūt daugeliui yra įdomu pakeliauti Nilu. Tad kaip gauti kelionę Nilu, ir kaip juo keliauti yra geriausia?

kelione_nilu

Kelionė Nilu leis Jums patirti neįtikėtinų įspūdžių

Iš tiesų, mes rekomenduojame rinktis kruizą.

Kruizas Nilu yra vienas iš geriausių būdų pamatyti visas istorines Egipto vertybes, kadangi daugelį jų galima rasti netoli šios įspūdingos upės krantų. Tačiau tai nėra vienintelė priežastis, kodėl būtent kruizas Nilu turėtų būti Jūsų pasirinkimas.

Visų pirma, tai vien jausmas, kad gyveni viešbutyje, ir tuo pačiu pamatai visas istorines vertybės yra neapsakomai geras. Tiesa, apart fakto, juk neįtikėtinai gerai atsipalaiduosite, kitų itin didelių pranašumų nėra.  Aišku galbūt kai kuriems patiks grožėtis nesmarkiai žmogaus paliesta gamta, kuri visgi turi savo didingą 5000 metų istoriją.

Kelionių Nilu trukmė gali smarkiai skirtis. Vienos kelionės trunka labai trumpai – vos kelias valandas, tačiau yra ir tokių, kurių trukmė yra kur kas didesnė, ir siekia net daugiau nei kelias dienas.

Tiesa, tokių kelionių atitinkamai ir kaina skiriasi. Pigiausių Kelionių Nilu kainos prasideda nuo 30$, tačiau yra ir tokių, už kurias gali tekti sumokėti net daugiau nei 500$. Taip pat verta žinoti, jog Kalėdų sezonu kainos gana smarkiai kyla – nuo 30% iki stulbinančių 50%!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *