Kelionės nuo 1 lito

Daugelis darydami daugelį veiklų stengiasi sutaupyti. Tą patį žmonės stengiasi daryti ir keliaudami ir jiems tai visiškai puikiai sekasi. Tad ar įmanomas toks dalykas, kaip kelionės nuo 1 lito?

Kelione_nuo_1_lt

Kelionėje nuo 1 lt prireiks naudotis autostopu

Tiesą sakant, kelionės nuo 1 lito tikrai yra įmanomas, tiesa, nevisiems žmonėms toks keliavimo būdas bus priimtinas. Kadangi autobuso ar lėktuvo bilieto už vieną litą Jums įsigyti tikrai nepavyks, teks keliauti kiek kitaip. Turbūt jau supratote, kad jei ne autobusas ar lėktuvas, tai lieka kelionė savo nuosavomis kojomis, bei stabdant pakeleivingus automobilius.

Jei kas nors galvojate, kad taip keliauti yra neįmanoma, ar neįdomu, tai Jūs labai klystate. Daugeliu atvejų Jūs pamatysite netgi daugiau, nei pirkdami kelionę už 3000 ar daugiau litų. Tiesa, čia reikės išmokti prasimanyti pinigų maistui ar nakvynei.  Tiesa, nakvoti galima ir palapinėse, nuostabiuose Ispanijos paplūdimiuose, tačiau maisto prasimanyti vis tiek kažkaip reikės. Geriausia yra pasiruošti pinigų iš anksto, tačiau tokie klejonėje reikia turėti didelį rezervą, kad atsitikus nelaimei netektų likti ant ledo.

Kelionėje nuo 1 lito prireiks daug kantrybės

Žinokite, kad tokioje kelionėje nuo 1 lito prireiks labai daug kantrybės. Jei Jums būnant visiškai kitame žemyno krašte Jums atsibos vienatvė, ar tiesiog pradės traukti namai, morališkai tai ištverti gali būti labai sunku.

Tad štai tokios būna kelionės nuo 1 lt. Keliavimas pėstute ar tranzuojant turi nuostabių pliusų, tačiau jis pasiūlys ir itin daug iššūkių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *