Kelionės po Europą traukiniu patarimai

Jau daug kartų esame rašę, kodėl keliauti traukiniu yra taip puiku. Šį kartą mes nepasakosime apie kelionės traukiniu privalumus, tačiau pasidalinsime patarimais, kaip palengvinti savo kelionę po Europą traukiniu.

Keliones_traukiniu_po_Europa

Kelionės traukiniu po Europą gali būti pigios ir ypatingai gražios

Naudokitės informaciniais langeliais. Kasininkės ne visuomet turi laiko atsakyti į visus jūsų klausimus, ypač kai už jūsų stovi nemaža eilė kitų keliautojų.

Kelionės po Europą traukiniu gali būti pigios nuolaidų dėka

Taip pat perkant bilietą, nepamirškite paklausti, ar yra galimybių į tą pačią vietą nukeliauti pigiau, galbūt yra siūlomos kokios nors nuolaidos. Kartais gali pasisekti gauti net ~50% nuolaidą, arba alternatyvų kelionės pasiūlymą, sutaupysiantį Jums itin daug pinigų.

Nepamirškite ir fakto, kad daugelyje didesnių stočių yra maisto parduotuvių. Mes patariame apsipirkti būtent jose, kadangi pirkti maistą traukinyje yra gerokai brangau.

Verta žinoti ir tai, kad daugelis traukinių važiuoja per miestų oro uostus, o tada į miesto centrą. Sužinokite ir tai, kadangi sutaupysite nemažą pinigų sumą, kurią būtumėte išleidę taksi paslaugoms, arba viešajam transportui.

Keliaujant traukiniu, nepamirškite, kad kelionės lėtesniais ir senesniais traukiniais yra gerokai pigesnės už keliones greitaisiais traukiniais. Taip, pat kelionės pietinėje Europos dalyje bus gerokai pigesnės už keliones Šiaurinėje Europos dalyje.

Tad štai tokie yra mūsų kelionės traukiniu po Europą patarimai. Tikimės, kad jie Jums padės pigiau, ir galbūt patogiau nuvykti į jūsų kelionės tikslą Europoje!

One thought on “Kelionės po Europą traukiniu patarimai

  1. keliavom says:

    Ačiū už patarimus. Neseniai planavome kelionę ir kilo klausimų ar atskirus bilietus pirkti ar pasus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *