Kelionės rudenį

Ruduo – gana įdomus metų laikas, puikiai tinkantis kelionėms, kadangi šiuo metu oras dar yra pakankamai šiltas, tačiau turistų srautai daugelyje šalių jau būna apmažėję. Šiame straipsnyje mes Jums patarsime, kokias keliones rudenį reikėtų pasirinkti Jums.

keliones_rudeni

Ruduo - tai bene gražiausias metų laikas

Visų pirma, tai galite rinktis tą pačią pietinę Europos dalį. Šiuo metu orai čia atvėsę, tad turėsite puikią galimybę ne tik pasideginti saulėje, bet ir iš arčiau pažinti šį kraštą. Tam puikiai tiks tokios vietos, kaip Graikija, Maljorka, ar Turkija.

Mėgstate atsipalaiduoti? Tuomet aplankykite Karibų salas. Baigiantis lietingajam laikotarpiui, oras čia tiesiog nuostabus, paplūdymiai  auksiniai, o kokteiliai lyg dievų nektarai. Kuba, Meksika, ar Kosta Rika – visai nesvarbu kur vyksite, visur Jūsų laukia „totalus kaifas“.

Kai kuriems gali patikti ir Pietų Afrika. Šiuo laikotarpiu, kai daugelis gyvūnijos keliauja į šiuos kraštus žiemoti, jūs turėsite puikią galimybę pasimėgauti nuostabiais vaizdais, o dar labiau pradžiugins tik šiuo laikotarpiu, šiems kraštams būdinga augmenija.

Keliauti į Šri Lanką rudenį taip pat būtų gana protingas pasirinkimas. Ši vietoje žavi kiekvieną ne tik Rudenį ar Pavasarį, tačiau šiuo metu ji – kone įspūdingiausia.

Tad štai tokios gali būti kelionės rudenį. Keliauti rudenį gal ir neverta, jei mėgstate tik ilsėtis, tačiau jei vaikščiojimas, ir turistiniai žygiai Jums nesvetimi – šis laikotarpis Jums itin tinkamas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *