Kelionės sausio mėnesį

Sausis – gana atšiaurus mėnuo, todėl retas susimąsto , kad keliauti šį mėnesį vertinga. Tačiau šią nuomonę mes nesunkiai paneigsime, ir įrodysime Jums, kad kelionės sausio mėnesį gali būti taip pat labai puikios realiais pavyzdžiais!

Keliones_sausio_menesi

Kelionės sausio mėnesį turėtų būti įdomios, nes tai yra šventinis laikotarpis

Kad Jums būtų paprasčiau, mes tiesiog įvardinsime geriausias vietas kelionei Sausio mėnesį, ir Jūs suprasite, kad šis laikotarpis yra puikus kelionėms.

Pirmoje vietoje be abejo galima įvardinti Kiniją. Šioje šalyje švenčiami naujieji metai tikrai nustebins kiekvieną ir paliks ypatingai gilų įspūdį. Jei jau Kinijoje ruošiatės švęsti naujuosius, lankykitės Pekine arba Hong Konge.

Beeik visiems patiks „Ati-Atihan“ švenčiamas Filipinuose. Festivalis, trunkantis 2 savaites užsibaigia tikrai ypatingai, jo pabaigoje visi švenčia taip, kad nuo triukšmo drebės Jūsų kaulai. Festivalio šūkis – „Nei vienas neturėtų gerti vienas“, turbūt toks moto ir padarė jį vienu didžiausių ir geriausių visoje Azijoje.

Taip pat labai įdomu turėtų būti apsilankyti New Yorke. Juk šį miestą norėtų pamatyti kiekvienas, o pabuvoti jame šventinio sezono metu turėtų būti itin įspūdinga.

Tad štai tokios galėtų būti kelionės Sausio mėnesį. Keliauti Sausį galima ne tik į Aziją ar Amerika, itin įdomu aplankyti ir Europą, tačiau šiuo metu čia yra gana šalta, tad Jūs turėtumėte būti gana atsparūs šalčiui, jei norite mėgautis savo kelione.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *