Kelionės studentams

Keliauti norisi visiems. Net ir mūsų vargšams studentams, kuriems gyvenimas yra bene sunkiausias ir linksmiausias dalykas. Iš tiesų dauguma studentų keliaudami siekia sutaupyti kuo daugiau pinigų, tad mes duosime keletą patarimų, kaip padaryti, jog kelionės studentams būtų pigesnės.

Keliones_studentams

Kelionės studentams turbūt yra pačios įdomiausios, kadangi jose galima patirti itin daug nuotykių

Visų pirma Jums reikėtų stengtis išvengti bagažo mokesčiai. Būtent jie sudaro didžiąją dalį papildomų mokesčių kainos keliaujant lėktuvu. Galbūt viską ko Jums reikia galima surinkti į rankinį bagažą? Taip sutaupytumėte neįtikėtinai daug pinigų.

Skriskite su persėdimais. Dažniausiai tiesioginiai skrydžiai būna brangesni už tuos, kurie vyksta keliaujant su persėdimais.

Naudokitės viešuoju transportu. Daugumoje miestu keliaujant viešuoju transportu galima naudoti vieną tam tikrą kortelę, kurią tereikės papildyti tam tikra pinigų suma. Keliauti viešuoju transporto gali būti kiek keblu, tačiau tai tikrai sutaupys nemažai Jūsų pinigų.

Pigių viešbučių ieškokite internete. Šiuo metu internete yra labai daug įvairių portalų, ieškančių pigiausių geriausio viešbučio būtent Jums internete. Nurodžius tam tikrus filtrus, ir miestą į kurį keliaujate, tinklalapis pats suras patį pigiausią viešbutį Jums.

Kelionės studentams bus pigesnės, jei keliausite šiokiadieniais

Skristi stenkitės šiokiadieniais. Dažnai skrydžiai penktadienį, šeštadienį ar sekmadienį yra net keturis kartus brangesni nei paprastomis dienomis.

Tad štai keli patarimai susiję su kelionėmis studentams. Iš tikrųjų šiais patarimais turėtų naudotis kiekvienas, norintis pigiau nukeliauti į kokią nors šalį.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *